Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de már van valakije. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé, és ez nem csak 1 napos dolog, már hónapok óta. Suliba néha-néha szemezgettünk, de nem mertem megszólítani. Egyszer egy nap elhatároztam, hogy elkezdek kezdeményezni, de már túl késő... Van valakije akit szeret. Úgy érzem, még jobban felerősödtek az érzéseim iránta. Sajnos ez kihat a mindennapjaimra, ami már elég sok embernek feltűnt. Nagyon letört vagyok. Mit tegyek? Hagyjam, hogy boldog legyen, én meg belülről haldokoljak? Lehet jobb lenne, ha nem bolygatnám ha boldog, de nem tudok nélküle élni. :( (16/F)
2012. márc. 8. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez van, elbasztad. Szerencsére ilyen korban igen hamar váltogatják a partnert. Várj 1-2 hónapot.
2012. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Győződj meg róla, hogy tényleg boldog-e, ha igen, akkor felejtős.
2012. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit zavaros a kapcsolatuk, mert hatalmas távolság van köztük, ezért alig találkoznak. (a távolságot nem olyan értelemben mondom, hogy a város másik felén lakik hanem az ORSZÁG másik felén) 1 hónapban max 2-3x találkoznak.
2012. márc. 8. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:

"Én meg belülről haldokoljak?"

Ne legyél már ilyen punczi, öregem. Egyrészt korábban kellett volna lépni, másrészt most két dolgot tehetsz: vagy megmondod neki amit érzel, vagy vársz és vársz amíg talán egyszer végetér az a kapcsolata. Utóbbi nem célravezető, ezért kerülendő megoldás.

2012. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
hagyd békén a csajt! mert a pasijával együtt én is szájba rúglak. mindig a más csaja kell te fasz-szopóóó? Neked milyenlenne ha a csajodat baszogatná egy tr0ger?és esetleg elcsábítaná?
2012. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%

egyet ertek az utolsoval en nem montam volna ilyen durvan...

nekem is tk-van es ahoz kepest h keveset latjuk egymast meg nem jelenti h nem vagyunk boldogok

2012. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor várok... és nem teszek tönkre 1 kapcsolatot... ( valószínű nem is tudnám )
2012. márc. 9. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #5 és #6 urak! A csaj csak akkor hagyja ott a jelenlegi párját ha az valamilyen tekintetben kevés, mint kempingsajtban a sátorvas..

Nem értem a trógerezést, nem úgy van, hogy győzzön a jobb? Vagy már úgy megy, hogy amit egyszer "megszereztem" az örökre az enyém, slussz-passz? Ha összeházasodtak, akkor nem illik "belesz@rni" a családi fészkükbe, de ha csak egy távkapcsolat van közöttük nem értem ezt a felháborodást.


26F

2012. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Főleg tizenévesen...
2012. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na most elgondolkodtattál...:) csak az a gáz, hogyha elutasít, akkor már nem nagyon lesz esélyem, miután szakítanak. Mert milyen már az, hogy bepróbálkozok, nem sikerül, majd amikor egyedül van megint...:/
2012. márc. 9. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!