Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély rá, hogy fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy fog még változni? Soha nem hagy fel vele?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt.

Nem sokat veszekszünk.Talán ötször veszekedtünk komolyabban a másfél év alatt,de akkor is csak az ő hülyesége miatt.Ugyanis a kapcsolat elején elfelejtett kijelentkezni a facebookjából és az üzenetek résznél hagyta.Ahogy ránéztem a monitorra egyből kiszúrta a szemem egy üzenet egy lánynak,amiben nyakra-főre dicsérgette és "my love,my only one"nak szólította,bár soha nem volt köztük semmi,csak interneten beszélgettek néha...

Megígérte ezután,hogy ilyen nem lesz többet.Sajnos ezután nem tudtam benne megbízni,így folyamatosan ellenőrizgettem.Ezután még 4 hasonló levél derült ki.

Az utolsó levélben nem csak hogy dicsérgette a lányt,hanem egy találkát is felajánlott és kérte a telefonszámát..hozzá tenném az üzenetet törölte,de én ügyesebb voltam és megláttam.

Mesélt már nekem a lányról és nagyon messze lakik tőlünk,tehát képtelenség lenne,hogy találkozzanak,egyszerűen csak hülyíti a lányt..Tudom,hogy nem csalna meg,nem az a fajta..együtt élünk ismerem az in and outját.Csak szájhősködik az interneten,pedig élőben teljesen más.Csak az internet a probléma forrása a kapcsolatunkban.

Az utolsó incidensnél szakítottam vele,ugyanis eljátszotta az utolsó esélyét,de 2 hét után úgy döntöttem,megadom neki a legutolsó esélyt.Érzem,hogy szeret engem,biztos vagyok benne.Sírva fakadt kétszer is,hogy menjek vissza hozzá és nem hagyott csak úgy kisétálni a kapcsolatból.Nos,visszamentem,de a jelszavát megváltoztatta.Ez rendjén van így?Mert szerintem épp,hogy nem kellene.Azzal bizonyítaná be,hogy megváltozik és komolyan gondolja a dolgot,hogy hagyta volna ugyanígy és hagyná,csekkolgassam csak,majd meglátom,hogy ő úgyis megváltozik és nem lesz több gond emiatt.

Úgy érzem,most,hogy megváltoztatta,nem fogok tudni sose megbízni benne :( Ráadásul huzamos időn belül elszeretne jegyezni..Mit tegyek???

20L


2012. márc. 8. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem dobod és nem keresel egy normális pasit, megérdemled a sorsodat.
2012. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pfff itt rontottad el visszafogattad, vagyis te vagy az ő kis szolgája és ő az úr, tudja hogy azt tehet veled amit csak akar. Lehet hogy nem csalna meg de engem csak az ilyen levélkék is zavarnának, mert idővel ennél több is lehet meg amúgy is ne vegyen engem hülyére, mert engem ezzel alázna meg mintha csak egy játékbaba lennék és addig szórakozik levélben más lányokkal. Szóval dobd ki és keress egy jobb pasit mert ennél sokkal jobbakat is találsz plusz fiatal vagy még:)
2012. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!