Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi rá az esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély, hogy másodikra változni fog?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt.Eleinte minden jó volt,mindennap találkoztunk 3-4 órát.Akkor azt mondtam,"Na,ilyen egy igazi párkapcsolat".Aztán telt az idő és ma már 2 naponta találkozunk úgy,hogy este tíz,kilenc órakor fel jön hozzám 1 órát.Nagyon sokat van a barátaival.Sehova nem megyünk el,maximum 3 hetente sétálni egy órát.Mivel focista,naponta van 2 edzése és ő erre fogja.De régen is 2 edzése volt,akkor viszont már ide jött 6.30 körül és 11 körül ment el. :(.Nincs elég ideje rám már,úgy érzem.Mikor velem van,nagyon sokat mondja,hogy szeret..de én nem látom,hogy tényleg szeretne.Abból tudom meg,ha vki szeret,hogy sok időt tölt velem.Megcsalni biztos nem csal,mert ismerem ezt az oldalát.Sokszor elmegy vidékre,nélkülem..Siófokra bulizni,persze nélkülem.Én nem bulizok,nincsenek barátaim.Egy bnőm van,akivel találkozok egy hóban 1x.Nem jövök ki a lányokkal.Haverjaim nem lehetnek,mert anno majdnem szakított velem,mikor meglátta,hogy egy haverommal eszünk hambit a Mekiben..pedig nekem csak haverjaim vtak és most nincs senkim,csak ő.De ő hanyagol..Az is az agyamra megy,hogy mindent megígér és semmi sem lesz úgy.Szex miatt nem lehet velem,mert sok problémánk van e téren.Facebookon egy év után egy kép nincs fenn neki rólunk..ráadásul beállítottam,hogy vele vagyok párkapcsolatban,el is fogadta.De kb rá egy hétre vissza csinálta szinglire.Rákérdeztem és azt mondta,hogy nem ért a facebookhoz-.-..kb egy héten egyszer,ha megnézi a facebookját,tudom,hogy ez nem fontos neki.De engem zavar.Tegnap majdnem szakítottam vele,de megígérte,hogy megváltozik és nem akarja,hogy vége legyen a kapcsolatunknak.Elmondtam neki mindent,ami a szívemet nyomta.Én szeretem,állítólag ő is nagyon szeret,de akkor miért nincs ideje rám?Szinte könyörgött,hogy ne szakítsunk.. ez már a 2. alkalom,hogy azt mondja változni fog.Szerintetek mennyi az esélye?
2010. júl. 6. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én barátom is ilyen, egyre kevesebbet van velem, és én is annyiszor elmondtam már neki, hogy változtasson, aztmondta mindig, hogy megpróbál, de 1-2 hétig normális utána és kezdődik minden előlről. Én ebbe beleuntam és már nem is törödök annyit a kapcsolatunkkal, mint anno, mert nem éri meg. Szakítanni nem akarok, mert ezt leszámítva jó a kapcsolat, tudunk beszélgetni, a szex isteni, meg minden klappol. Az, hogy nem ért a facebookhoz nem azt jelenti, hogy vissza kell csinálni a kapcsolatcimkét,mert elöször elfogadta, akkor tudta hogy kell,de most hirtelen nem ért? Ez furcsa. Az nem baj, szerintem ha nincs kép, mi 8 hónapja vagyunk együtt, de nekünk sincs sehol kép,mert szerintem a szeretet nem abba nyílvánul meg, hogy felpakolok 100 képet myvipre, iwiwre, facebookra. Adj neki egy esélyt, ha nem változtat te se foglalkozz vele! Amúgy meg kezdj el ismerkedni és akkor nem fogsz unatkozni. Merre laksz?
2010. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Neked is sikerült kifogni egy önző fiút... -.-"

Egy időben mi is a párommal sülve-főve együtt voltunk. Aztán eljött az az időszak h kezdtük megunni egymást. Viszont ha nem úgy találkoztunk mint régen akkor jött a sok féltékenykedés, vita stb. 3 és fél év után emiatt szétmentünk 1 hónapra. Én nem kerestem senkit, de ő talált magának egy lányt, akivel meg akart ismerkedni. Totál padlóra kerültem, mindig az járt a fejemben h ha ő azt mondta h szerelmes akkor h lehet képes ilyenre. Leveleztek, 1x találkoztak is a csajjal, aztán rájött h hiányzom neki és nem tud nélkülem élni. Most újra együtt vagyunk és mondhatom h boldogabbak mint előtte. Már tudjuk milyen érzés elveszíteni a másikat.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani h mond a fiúnak h oké... akkor most te kérsz tőle szünetet mert gondolkoznod kell. Haverozz, bulizz, járj el te is. Nem azt mondom h pasizz, ha szereted nehogy megtedd! Csak ijessz rá, éreztesd vele h nem minden úgy van ahogy ő akarja. Kicsit puncsoljon neked. Hátha ez helyrezökkenti a kis agyát h még 1 ilyen lányt úgysem talál aki ennyire szereti és mindent megtesz érte. Néha ez kell a fiúknak... sztem. Állj egy kicsit a sarkadra és te is csináld azt amit akarsz.

Nehogy már mindig csak a csaj tűrje el amit a párja csinál. (tisztelet a kivételnek)

Sok sikert!

2010. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is ilyen.Másfél éve vagyunk együtt. Mindig este jön hozzám, olyan fél 9körül, és marad 10-ig. Mindig tv-zünk,meg beszélgetünk.. a szex vhogy sosem akart összejönni úgy igazán...:( annyit kapálóztam a szexért, h már beleuntam, és én sem kívánom őt, fél éve egyáltalán nem.

Elmondtam neki a problémáimat, h nem csinálunk soha semmit, csak tv-zünk, meg mindig ő jön hozzám, engem nem hív magához... nem érzem már annyira a szeretetét. Persze, persze mondja h szeret, meg ölelget, de hagyjuk már, akkor miért nem szakít rám több időt, és miért nem akar velem lefeküdni? Azt mondja, h a védekezéssel van a baj, mer nem bírja a gumit, én meg nem akarok fog.gátlót szedni. Ez hülyeség, ott van pl. a hüvelykúp, vagy bármi egyéb. Sztem ez csak egy kifogás.

Mostanában minidg engem próbál beállítani rossznak, hogy nekem soha semmi nem tetszik, és h már unja ezt az egészet, stb. Flegmán szól vissza.. utána besértődök, esetleg elpityeredek is, akkor meg jön azzal, hogy "jaj, na látod, mindenből balhét csinálsz!"



Nekem sincsenek barátaim.. vhogy sosem voltak igazi barátaim, akikre úgy igazán számíthattam vna. Volt egy bnőm, de kiderült h ő egy érdekbarát volt, és azért lógott mindig velem, mert ő sem talál magának barátokat.

Haverjaim akadnak, de ők ált.-ba sosem érnek rá(m).

Bulizni nem járok, peidg néha olyan jó lenne.

Ilyen viharos párkapcsolat hátterével meg nem is tudom magam elengedni, csak ha sokat iszok. Olyankor meg beszámíthatatlan vagyok. Mindenkinek kifecsegek mindent a barátomról, h milyen a kapcsolatunk, h jaj segítsen már, h mit csináljak. Aztán egész város tud a kis dolgaimról.


:(:(:(

2010. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jah és szakítani meg nem akar.(régebben sírt is, h ne hagyjam el)

olyankor visszavesz magából, mikor érzi, h vékony jégen áll.


próbáltam már vele többször is, de nem hagyja.

Mondja h nem akar nélkülem élni, fontos vagyok neki, higyjem már el. küld sms-t is, h szeret..

atán előlről kezdődik minden.

2010. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haverozni nem haverozhatok,mert akkor biztos kiakadna,hogy miaz, h én fiúkkal lógok..a mai lányokból meg nem kérek,egyik kétszínűbb,mint a másik.Biztos vannak kivételek,de engem sosem velük hoz össze a sors.Bulizni én is szívesen elmennék,de nincs kivel.Bulizni semmiképpen sem egészséges egy kapcsolatra nézve,nem szeretnék lesüllyedni az ő szintjére.Kaposváron lakom:).Messze a legtöbb jótól.Hát a kommenteitekből csak azt veszem le,hogy változni már nem fog..ez ő,csak még nem ismertem eléggé az elején.És ha ez ő,akkor semmi esély nincs rá,hogy értem megváltozzon..mindig ilyen fog maradni,kérhetem én akár 20x-ra is:(.Ma sem hallottam még róla semmit,pedig azt mondta,hogy holnap feltölti a telóját 3000 ft-tal és felhív..ennyit erről.Nem értem a ffiakat.Miért csak akkor kellünk nekik,amikor nekünk ők már nem?!Igen,a szerete nem képekben nyilvánul meg..de jól esne nagyon.Sokat segítene a kapcsolatunkon.Köszönöm a kommenteiteket,örülök,hogy vannak még normális lányok is ezen a Földön:).
2010. júl. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!