Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "úgy érzem kezdek távolodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"úgy érzem kezdek távolodni tőled" Ez a kapcsolat még menthető?

Figyelt kérdés

Távkapcsoaltban vagyunk a barátnőmmel.

A minap mondta ezeket a sorokat.

Meg tudom még menteni valahogy kettőnket? nagyon szeretem őt....nem akarom elveszíteni!

mit tudnék tenni? vagy már szakítani akar, ez annak a szele? :(


19/L

21/F

és 8 hónap


2012. márc. 9. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez sajnos annak a szele...
2012. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy távkapcsolat sosem könnyű, sok ismerősöm volt, aki messze élt a párjától, és sajna eddig csak egyetlen esetben láttam, hogy jól végződött a dolog (ott már 1 éve házasság van, és pár hete úton a baba is :)).


Személyes tapasztalatból tudom mondani, hogy ez a kapcsolat sajnos már eléggé a végét járja...

A jelenlegi párom szintén 8 hónapot volt együtt az exbarátnőjével, távkapcsolatban éltek, csak hétvégente találkoztak. Ő is eltávolodott a lánytól, nem ment neki a sok utazgatás, és az, hogy gyakorlatilag csak egy nap jut neki a hétvégéből a párjával közösen. A csaj folyton nyúzta, nyaggatta, hogy találkozzanak többet, neki kevés a hétvége, de ő maga egy centit nem mozdult volna, mindig a barátom szaladgált hozzá, ami anyagilag is megterhelő volt számára, meg fizikailag is, ugyanis 3 órás út volt, emellett pedig hétközben dolgozott ÉS egyetemre is járt...

8 hónapig húzták együtt, aztán szakítottak. Az indok kb ugyanez volt, "úgy érzem, eltávolodtunk egymástól" és hasonlók.


Nem nagyon tudok mit tanácsolni, esetleg annyit, hogy ha teheted, próbálj meg többet találkozni vele, és lehetőleg minden nap beszéljetek legalább egy pár percet telefonon. Hátha ezzel még lehet valamit segíteni a helyzeten...

2012. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban élek én is a barátommal. Nem tudom, hogy ti milyen gyakran találkoztok, mi hetente, így könnyű kibírni. De van, hogy kimarad 1 vagy 2 hétvége, olyankor én is érzem, hogy kezdünk távolodni. Következő találkozás alkalmával viszont "újra" belészeretek, szóval én nem szoktam aggódni.

Mi mondjuk majdnem minden nap beszélünk 2-3-4 órát, ha suliba vagyok, akkor facebookon beszélgetünk, ha éppen történt valami érdekes megírjuk egymásnak. Ti mennyit beszélgettek? Te hogy érzed, volt oka ezt mondani?

Egyébként emlékszem, a 8. hónap nálunk is brutális volt, durva veszekedésekkel, meg is próbáltuk külön, de nem jött össze. Most másfél éve vagyunk együtt harmóniában.

2012. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Azt elfelejtettem, hogy mi az egész hétvégét együtt töltjük, a szüneteket szintén, illetve ha a barátomnak nincs dolga, akkor néha lejön 1-1 hetekre.
2012. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

általába mi is ugy találkoztunk....7 végente...

akkor jó volt...

de most ugy alakul, hogy 2 hete nem láttuk egymást...

és csak jöv 7 en találkozunk....ha találkozunk...

ha addig nem szaíktunk.

2012. márc. 9. 11:17
 6/10 A kérdező kommentje:
szeretem mint egy kisdiák...megőrülök, ha elveszítem.:/
2012. márc. 9. 11:30
 7/10 anonim ***** válasza:

az a letezo legrosszabb ha most bepanikolsz. Ha latja rajtad hogy o jobban kell neked mint te neki, akkor menthetetlenul vege.

Az egyetlen megoldas az ellentamadas. Higgadtan es nyugodtan kerdezz ra hogy vajon mitol erzi ezt, mondhatod azt is hogy jo hogy emliti, mert te is kezded ezt erezni.

aztan tunj el nehany napra.


ha azzal valaszolsz erre hogy teperni kezdesz, az a legbiztosabb modszer arra hogy lelepjen.

2012. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hétvégi találkozás az nem távkapcsolat. Ha hetekig, hónapokig nem tudnak találkozni a felek, na az távkapcsolat. Ez egy éretlen kis szösszenet volt, ha elég volt hozzá röpke 8 hónap, hogy kifulladjon. Bocs.
2012. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

megcsalt

sosem szeretett szerintem.

ennyi votl

2012. márc. 11. 23:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Tudom, hülye duma, de legalább már tudod milyen, nem érdemes egy ilyen lányra pazarolnod az idődet.
2012. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!