Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MivaN akkor ha párkapcsolatodb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MivaN akkor ha párkapcsolatodban a barátnőd mondja ki előszőr, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Na most mivan ha te még nem érzed ezt? MOnd ki te is és bár nem érzed igy legalább ő boldog. De ez lenne az leső hazugság és ugyebár a hazugság hazugságot szül. Na de ha nem mondod ki hanem megmondod hogy te még nem érzel igy akkor meg ugyebár elég valoszinu ,hogy megbántod. Ti mit tennétek?
2009. jún. 10. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha mondja,hogy szeretlek válaszold azt,hogy DETTÓ.Nem mondod ki ami nem igaz mégis biztosítod arról,hogy jó vele lenned.
2009. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az első nap ezt mondani. Később meg minek van együtt valaki valakivel, ha nem szereti... Ez nem érvényes abban az esetben, ha a pár mondjuk több éve együtt van, mert olyankor átalakulhat a szerelem. De ez sem törvényszerű
2009. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ne mondd, én személy szerint jobban értékelem az őszinteséget (még ha az néha fáj is) a kegyes hazugságnál.

18/L

2009. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyan ez volt csak fordítva.Mikor a barátom elkezdte mondani én sajna ezt még nem tudtam/nem is akartam kijelenteni,és ilyenkor csak megcsókoltam vagy átöleltem válaszként.Viszont annál jobban örült rá pár hétre mikor már biztos(abb) voltam a dolgomban és én is kimondtam a "varázs szót".Csak akkor mondd ki ha tényleg úgy érzed.
2009. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak akkor mondd ki, ha tényleg úgy érzed. Hülyeség lenne egyből hazugsággal kezdeni a kapcsolatot. 21/F
2009. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is megcsókoltam v átöleltem a barátomat amikor ezt mondta én meg még nem éreztem így, illetve bevált h azt mondjam: örülök. ez egy olyan szó amiből megérti h neked ez több idő, viszont mindenképp örülsz ha vele vagy és nagyon fontos neked.
2009. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az történik ilyen esetben, hogy kétszeresére duzzad a májad a büszkeségtől.Nem célszerű reflexből viszonozni pont így, e szavakkal, viszont valami oka csak van annak, hogy egymáshoz tartoztok.Ez esetben tedd nyilvánvalóvá számára, hogy nagy öröm számodra kijelentése,és annyira meglepett vagy hogy ezen így mélyebben nem gondolkodtál még, de azt tudod, hogy nagyon kedveled-elvégre együtt vagytok valami okán-és jólesik amit mondott.Mindenképpen tisztázd iránta érzett érzelmeidet elsőként önmagadban és azt úgy ahogy van hozzad az ő tudomására is.Megspórolsz magadnak felesleges kellemetlenségeket, számára pedig a csalfa reménykedésben való elmélyülést ezáltal.
2009. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is előbb a barátom mondta,ki én meg megcsókoltam meg átöleltem..de később amikor már én is mondtam viszonzásul akkor nagyon boldog volt!
2009. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz hogy tényleg és biztosan tudd,és érezd,hogy szeretsz valakit kell egy kis idő...

Szóval ne kapkodd el! Csak akkor mondd neki,ha biztosan tudod,hogy szereted.

2009. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem is megtörtént ez, én egyszerűen megmondtam neki hogy nekem ez elég sokáig tart amíg kialakul, én ilyen vagyok. Szerencsére megértette és örült hogy őszinte voltam.
2010. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!