Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem ez nagyon meglepő. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez nagyon meglepő. Hogy lehet hogy ilyen kedves velem?

Figyelt kérdés

Igazából nem értem...leírom az alapszitut...szóval elég bunkó vagyok,vagyis monhatjuk úgy is,h szókimondó, meg elég lekezelő és fölényes vagyok az emberekkel, ha arról van szó segítek bárkinek,meg tudok kedves is lenni,de nagy általánosságban az jön le,h én egy lekezelő ,bunkó link alak vagyok aki mindenkinek szinte már sértőn elmondja a véleményét...ezért sok emberen veszem észre,h ilyenkor ugyan meghallgatnak ha beszélek hozzájuk,de látom rajtuk,h valójában nem kedvelnek,és inkább elkerülnek...nem szeretik a stílusomat, én már megszoktam,és igazából nem is zavar,minden társaságban van néhány barátom, a többiekkel meg nem foglalkozom. DE most az az érdekes h találtam egy lányt aki érdekesmód kedvel engem,és egyszerűen nem fér a fejembe h miért...persze ő is megmondja,ha nem tetszik neki valami,de én már azt is értékelem,h a szemembe meri mondani,ha vmi baja van,de ugyanakkor kedvel is, látom rajta,h őszintén bír engem...mert sokan vannak,akik csak megjátsszák.(mert nem mernek,nem akarnak ellenkezni,konfrontálódni velem...stb).

Szóval én nem értem,...miért kedvelhet engem? én egyáltalán nem voltam vele kedves...csak magamat adtam...ezt a kicsit se szimpatikus személyiségemet. de én nem hiszem,h bennem bármit is lehetne szeretni,nem nagyon adok rá okot...és igazából nem is igénylem,h szeressenek...jól megvagyok magamban,jól érzem magam egyedül ,függetlenül...az eddigi barátnőimmel is csak a baj volt,álszent volt mind,és én gyűlölöm az álszentséget...

na de most itt ez a lány,akin végre az őszinteséget látom,és ez számomra annyira meglepő h kedvel,h elindított bennem valamit, azt hiszem ennek hatására én is elkezdtem kedvesebb lenni vele...lehet h belé szerettem? és ő vajon miért ilyen velem?


2012. márc. 9. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Összeszámoltad, hogy hányszor írtad le ugyanazt a kérdést? Jó, én se fogom....
2012. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos szerelmes beléd a lány, és a szerelem vak:-)
2012. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az önfejűség,önálló vélemény nyilvánítás alfa tulajdonságok,amikre buknak a csajok.

viszont az okoskodás az észosztás és az antiszoc viselkedés meg pont fordítva.

az meg,hogy kimutatta feléd az érdeklődését igazából nem sokat jelent,ha nem csap le gyorsan a lehetőségre.

habozás=gyengeség

2012. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*csapsz
2012. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon aranyos!:) ne tegyél fel ilyen kérdéseket, hanem csináld azt, amit az ösztöneid mondanak. az élet furcsa dolgokat művel.
2012. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de én nem akarok vele járni, a párkapcsolatokkal nekem csak a bajom van, gyűlölöm a korlátokat...egyszerűen nem bírom a kötöttségeket,...a magam ura vagyok, és elég öntörvényű, rám semmivel sem lehet hatni...ezt a lányt valóban szeretem,de épp ezért nem akarom elrontani az eddigieket azzal h összejövök vele...egyenlőre talán jobb ha nem csinálok semmit, ha találkozom vele,akkor jól érezzük magunkat ,aztán elválnak útjaink,majd ha újra találkozunk megint...aztán ha már jobban megismertem,akkor majd felvetem a kapcsolat lehetőségét, de addig még sok időnek kell eltelnie,mert én nagyon nehezen kötelezem el magam...igazából ez a lány végre esélyes rá,h vele talán sikerül...de nem most..még nem
2012. márc. 9. 22:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért baj az, h kedvel? Nem kell járnod vele, ha nem akarsz, de ettől még dumálhattok,nem? Nem kéne eltaszítanod magadtól, mert később még megbánhatod.
2012. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem akarom eltaszítani! szó se róla! épp ellenkezőleg,szeretnék megnyílni előtte...csak nem akarok túl hamar összejönni vele,mert eddig minden kapcsolatom ezért futott zátonyra,mert túl hamar akartam sokmindent...
2012. márc. 9. 23:10
 9/12 anonim válasza:
korod? :))
2012. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
gondoltál már arra a végtelenül egyszerű és kézenfekvő megoldásra, hogy megkérdezed tőle?
2012. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!