Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne?

Figyelt kérdés
Okom nincs féltékenységre,de mégis az vagyok,szinte betegesen.Nem hiszem el szinte azt sem amit kérdez.Több mint 1 éve vagyunk már együtt.Rengeteget csalódtam,és sajnos sok rosszat olvastam neten is hogy milyen dolgokat csinálnak a férfiak,ahhoz képest hogy párkapcsolatuk van.Nem akarok én ilyen "sz*mét" lenni,meg akarok benne bízni.Akartunk menni ilyen tánc tanfolyamra is,de lefújtam mert egyböl elöjött minden negatív gondolat.PL.Hogy biztos teljesen felhúzzák az ottani táncos csajok,és este csak azért akar majd sexelni velem meg ilyenek.Szörnyen érzem magam :(
2012. márc. 10. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A bizalmat nem akarni kell hanem kiérdemelni. Amit te csinálsz az beteges tényleg, ok nélkül vagy féltékeny! am kicsit én is ilyen vagyok. És én meg sorra olvasom itt a 30 év körüli nőktől, hogy titokban akarják tartani a szeretőjüket stb...bazz akk miért nem válnak el vagy szakítanak miért kell játszani a párjukkal? na mind1. ha nem bízol benne akkor miért vagy vele?
2012. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Szakíts a barátoddal. Aztán tedd rendbe a kis lelki dolgaid. Építs személyiséget magad köré. (lehetőleg egészségeset). Aztán ha már úgy érzed nem azért akarsz pasit magad mellé, hogy életed kiegészüljön, akkor pasizz.


És meglátod milyen egyszerű és szép a világ!

2012. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretem,nagyon is.Soha nem szeettem így még senkit.Utóbbi idöben az önbizalmam is elszállt teljesen.Ki vagyok bukva...köszi a válaszokat.
2012. márc. 10. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt valami más van a levesben. Olyan nincs, hogy valaki csak az olvasottak alapján bizalmatlan lesz és még az önbizalma is elszáll.

Fel kéne deríteni, hogy mi hozta ki ezt belőled. Vagy lehet, hogy eleve ilyen alamuszi lelkületed van?

2012. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó hát néha kérdezgettem hogy melyik csaj jön be neki,de nem igazán volt olyan akire nem azt mondta hogy jól néz ki.Persze kivéve a piszkafákat,azt nem szereti.Azt mondja isteni alakom van,de ezt én tudom hogy nem igaz,mert 1 év alatt 10 kg-ot híztam (de ö is).Meg ha megnézi a csajokat,azok mindig vékonyabbak mint én.Nézze meg öket,de ne húzza öket a f*szára gondolatban. :( Lehet azért is parázok,mert én vagyok neki az elsö barátnöje,és félek hogy elhagy egy másik csajért.èn már nem tudom hogy mi van velem,ennyire alacsonyra még nem sikerült ereszkednem mint most :(
2012. márc. 10. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én 24,ö 25
2012. márc. 10. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!