Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék neki önbizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék neki önbizalmat adni, vagy egyáltalán mi a gond?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a párommal. alapjában véve van önbizalma, jó a humorérzéke, sok barátja van, és szinte mindig jókedvű.

a gond akkor van ha valamit elfelejt, vagy valamivel megbánt. nem vagyok egy hisztis lány, de ha valamit megígér, akkor azt úgy gondolom, hogy tartsa be. Viszont ezt sokszor nem teszi meg, és ilyenkor kifakad, hogy akármit csinál az nem jó, hogy ő mindent elront. Valószínűleg tudom, hogy honnan ered a probléma. Az édesanyja még a mai napig nem örül, ha jót akar csinálni, vagy ha tervei vannak. Nem támogatja. sőt mielőtt belefogna, lebeszéli róla, hogy úgysem fog neki sikerülni, és úgyis elrontja. Egy példa: múlt héten az egyetemen elvállalt egy kutatómunkát, amivel külföldre kellene kimennie egy pár hónapra. Erre is az volt a reakciója, hogy felesleges, mert semmi hasznot nem fog csinálni. Tehát igen, megvan, felismertem. Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez okozza a problémát. Ezt ő is tudja, de mégis, hogyan lehet ezen változtatni? Próbálok türelmes lenni, de az szerintem nem fog menni, hogy akárhányszor megszeg egy ígéretet, még én vigasztaljam. Nem tudom ráhagyni, és szerintem nem is ez a jó megoldás. De akkor mi?


23L 25F


2012. márc. 10. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A barátod egy nyámnyila pénisz.
2012. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív megerősítés! Ne a hibát keresd, hanem a jót, és mindig nagyon dícsérd meg, ölelgesd meg, puszilgasd meg, ha valami összejön.

Nekem ráment erre egy kapcsolatom, hogy az én párom is így érezte, és én tök szarul kommunikáltam az egészet, mert folyton valamiért cseszegettem, amit éppen nem jól csinált. Ha valamit megígér, de elfelejti, akkor sem kell feltétlenül lecseszni, kedvesen is el lehet mondani, hogy te számítottál rá, és rosszul esett. De a legjobb ha szó nélkül hagyod, a jókat viszont mindig túldícséred. Érdekes módon a kutyámnál tök készségszinten alkalmazom a pozitív megerősítést, és csodálatos változásokat értem el nála, a pasimmal meg nekem se ment. Pedig ez lenne a jó út! Bármit csinál, ami kicsit is jó, vagy a jó irányába mutat, nagyon-nagyon örülj neki, a rosszat meg hagyd figyelmen kívül. Így több lesz az önbizalma is, és egyre többet fogja jól csinálni a dolgokat:)

2012. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen palival kapcsolatom. Sajnos el kell, hogy keserítselek, de az ilyenek nem fognak megváltozni, mivel anyuci egyetlen édes, tündbündi, cukkermukker kisfiacskájuk, és nem tudnak ellent mondani anyucinak.


Egyszerűen nem bírtam már elviselni. Az anyja már a kapcsolatunkba is belep*fázott, 2 év után szakítottam vele.


Az ilyenek max akkor fognak észhez térni, ha már nem lesz anyuci...Addig meg rohanás van anyuci szoknyája alá...Ez van, az ilyenekből sosem lesz normális, kiegyensúlyozott, döntésképes férfi.


Soha még egyszer ilyen pasit.

2012. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!