Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy kezdenek kihűlni az érzéseim? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt, és már párszor volt ilyen mélypontom, de most teljesen össze vagyok zavarodva. Nem akarok szakítani vele, nem akarok nélküle élni, de most valami nagyon nem jó. Pl. mindennap ugyanabba a ruhába van és célozgattam rá, hogy már kicsit unom, de nem változtatott semmit, pedig még van egy csomó cucca ezeken kívül. Nem tudom, hogy ha ezeken változtatna akkor újra szerelmes lennék-e, mert mióta összejöttünk eléggé elhanyagolta magát. Szerintetek van még esély, vagy mit tennétek a helyemben? Bocsi ha kicsit zavaros lett.
2012. márc. 10. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én simán elmondanám neki és kész.
2012. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de most komolyan a ruha miatt vagy kevésbé szerelmes?
2012. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mi is pont így vagyunk a barátnőmmel...:(

csak nálunk a távolság a gond.

nemtudom mi lesz kettőnk dolgából..de éehet, hogy szakítunk...hiábaa szeretet, a szerelem...

ha kihülnek az érzések, nincs egy ölelés, nincs egy csók..:(

nemakarom elveszíteni ,szerintem ő sem engem, de ha vége annak az érzésnek, akkor vége...és nincsmit tenni bármennyire is szeretnénk...

2012. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem a ruha miatt, csak egy példa volt. vannak oylan szokásai amik idegesítenek már :( úgy érzem kicsit unalmas lett a kapcsolat. nemtudom hogy ha újítanánk pár dolgot akkor változna-e az érzés.


utolsó, sajnálom nagyon és együttérzek :(

2012. márc. 10. 15:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt nem a ruha a gond, hanem meguntad a pasidat, nincs értelme tovább folytatni, és ezt el is kell mondanod neki!

Erzelem nélkül nem lehet együtt lenni valakivel.

Hány évesek vagytok?

2012. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem akarom ilyen hamar feladni, én úgy érzem hogy még menthető.
2012. márc. 10. 15:13
 7/14 A kérdező kommentje:
én 16/L barátom 17
2012. márc. 10. 15:14
 8/14 anonim ***** válasza:
óóó, akkor értem.. ilyen korban az ember sokat, és gyorsan változik :D fiatal vagy, lépj tovabb :)
2012. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen ez jellemző az emberekre hogy amikor lesz kapcsolatuk elhanyagolják magukat mert a párjuk úgy is így szereti őket...Mond meg a párodnak hogy változásra vágysz
2012. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mi is igy vagyunk menyasszonyom benyögte, hogy nem erzi azt amit eddig és gondolkozott sok mindenen. Hát sztem várj egy kicsit és úgyis rájössz, hogy mit is akarsz. Sztem ilyeneket írsz hogy nem akarsz nélküle élni akkor meg mi a gondod. Menjetek el csináljatok közös programokat. Legyen sok szép emlék amire tudtok emlékezni és ha nem érzed jól magad vele úgyis rájössz, hogy mivan.
2012. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!