Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy kezdenek kihűlni az érzéseim? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt, és már párszor volt ilyen mélypontom, de most teljesen össze vagyok zavarodva. Nem akarok szakítani vele, nem akarok nélküle élni, de most valami nagyon nem jó. Pl. mindennap ugyanabba a ruhába van és célozgattam rá, hogy már kicsit unom, de nem változtatott semmit, pedig még van egy csomó cucca ezeken kívül. Nem tudom, hogy ha ezeken változtatna akkor újra szerelmes lennék-e, mert mióta összejöttünk eléggé elhanyagolta magát. Szerintetek van még esély, vagy mit tennétek a helyemben? Bocsi ha kicsit zavaros lett.
2012. márc. 10. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Volt és szakítottam.
2012. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
ezt most kinek irtad hogy volt es szakitottam?:D
2012. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8 hónapnyi idő lepkefing. Ha igazán szerelmes lettél volna valaha is elé, nem pár hónap után éreznéd ezt, hanem 10 év múlva.
2012. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mindenki máshogy gondolja.

Egyébként most kezdek megint szerelmes lenni, úgyhogy minden jó:)

2012. márc. 11. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!