Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet viszonylag olcsón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet viszonylag olcsón megszállni egy éjszakára Bp-n, hogy végre kettesben lehessek egy fiúval?

Figyelt kérdés
Mindketten kollégisták vagyunk, de sajnos soha nem jön össze, hogy az én szobatársaim se legyenek a szobában hétvégén, és az se hogy az övéi (amúgy nem egy koliban vagyunk), viszont mivel én is fiú vagyok, ezért totál nem tudunk normális körülmények között kettesben lenni, mert pl. társalgóba is bármikor bejöhet valaki, meg eleve belátni, és gondolom nem nézik jó szemmel ha két fiú... Mellesleg jó lenne már együtt aludni vele, mert én még sosem aludtam együtt senkivel. Nyilván 5-6 ezret nem tudunk kiadni panzióra, meg leginkább rendszeresen kellene.

2012. márc. 10. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szallasok.hu
2012. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Mi itt szálltunk meg tavaly a párommal, amikor Pesten voltunk. Egy panellakás van átalakítva hostellé, van egy franciaágyas szobájuk is. Plusz konyha, és több fürdő, wc. Őszintén szólva, a két nap alatt, amit ott töltöttünk, senkivel sem találkoztunk a recepciós csajon kívül, szóval nyugis is volt. (:

2012. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!