Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
van egy srác akit fél éve ismerek és mostanaban elég durván egyhullámhosszra kerültünk durván toljuk a flörtölést érzem tudom látom rajta hogy bejövök neki.....viszont van barátnöje 3 éve hol szakitanak hol megint együtt....de nekem már hetek ota mondogatja hogy nem is beszélnek ha mégis az is csak veszekedésbe torkollik stb....ma elvileg együtt mentünk volna bulizni vagyis megyünk is ugyan arra a helyre de elötte mentünk volna iszogatni erre hopp beközölte hogy hát jön a barátnöje is....én mondtam hogy jo akkor én nem megyek bocs....de hogy ö ragaszkodik hozzá és hogy akkor inkább lepasszolja a barátnöjét bla bla....és most itt ülök és morfondirozok hogy mi a pics*át kéne csinalnom....ugytenni mintha nemérdekelne a dolog és elmenni velük inni vagy legyek büszke és majd találkozunk a buliba?
2012. márc. 10. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD no comment.

Neki van csaja. Vagy te vagy ő, vagy fogadd el a hármast.

2012. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szulfát ***** válasza:
De hiszen ti nem jártok.Akkor meg nem értem hogy hol a probléma,neki van barátnője,te meg a barátja vagy=>akkor mi a baj?
2012. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóba sem állnék vele, amíg nem szakad le végleg a barátnőjéről.
2012. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék el iszogatni, majd a bulin összefuttok úgy is. Egyébként pedig jó lenne tisztázni a sráccal a helyzetet. Ha valóban jól kijöttök, bejöttök egymásnak és a másik lánnyal csak se veled se nélküled a kapcsolata, akkor lépni kéne. Mégpedig a srácnak. Neked sem jó ez a helyzet, de nekik sem.

Mindenképpen beszéld meg a helyzetet a fiúval.

2012. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Választanék az alábbi opcióim közül:

a)hagyom a p*csába

b)segítenék neki 2 szék közül a földre esni

c)megszabadítanám a barátnőjétől ;)


Ui: ha hülye lennék, szeretőnek mennék

2012. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolso :D pont ezek között ingok napi szinten hol ezt választom hol azt :D
2012. márc. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!