Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hóditsam vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam vissza az exem?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt. Lassan egy éve hogy szakítottunk.DE neki most van egy másik barátnője de a csaj elég messze lakik tőle én pedig két házzal arébb nagyon szeretem még mindig:) Tudom hogy nem szép dolog másokat szét szakítani de ő is mondta hogy nem sokára szerinte vége lesz.

Ötletek tippek hogy szerezzem vissza?


2012. márc. 11. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Hagyd a francba és keress mást. Ninccs értelme újrakezdeni. Kezdd újra valaki mással, tiszta lappal.
2012. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval. Annyi pasi szaladgál még a világon. Mi van, ha a Nagy Ő nem két házzal lakik arébb, hanem egy városnyival? Semmi. Keresd a következőt!
2012. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
DE annyi taj paraszt fiú van és egyre kevessen sőt már nem is tudom mióta nem találkoztam normális fiúval akit nem csak a szex érdekel és benne minden megvan ami nekem kell.:(
2012. márc. 11. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok és fiú. Én is ugyanígy vagyok egy lánnyal. Egy év után nagyon csúnya összeveszés után kibékültünk, egy hétig tartott, utána minden ugyanolyan lett, mint az előtt. Ugyanazokkal a problémákkal. Én is ezt mondtam magamnak, hogy ő a tökéletes, minden megvan benne, ami kell. De ha nem kellek neki és nem tudunk egymás mellett megmaradni, akkor valami csak hiányzik, szóval nincs meg benne minden. Találkozni fogsz olyannal, akiben meg fogod találni, ha nem is ugyanazokat a dolgokat, de olyasmiket, amiket szeretni fogsz. Hány éves vagy?
2012. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16:)
2012. márc. 11. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én lány vagyok és szerintem nem szabad általánosítani a pasikat. Nem védem őket és nem vagyok naív sem, csak úgy gondolom, hogy igenis vannak normális pasik. Annyi pasi hisztizik itt a Gyakori Kérdésekben, hogy nem talál magának normális lányt. Ennyit erről... Egyébként megértelek, a te helyedben én is tanácstalan lennék. De szerintem lépj tovább, mert, ha mégis újrakezdenétek, a régi sebek feltépődnének kettőtök között.
2012. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 évesen meg ilyesmin rágódni. Tejóég! Még annyiszor leszel szerelmes, hogy el sem hiszed.
2012. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az biztos...
2012. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!