Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán nem is való nekem párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Minden partneremmel bizalmatlan vagyok, nem tehetek róla :S szeretek kapcsolatban élni, de ez a vesztem, a bizalmatlanság, a féltékenység, félek hogy a hátam mögött átbasznak piásan pl buliban stb. Mit tegyek ez ellen? Sokan azt mondanák önbizalomhiány, de sokkal szarabb pasiktól is tartok, hogy majd azokkal csattan egy csók barátnőmnek egy buliban vagy valami :S


20/F


2012. márc. 11. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

önbizalom hiány.


Rendebe kéne tenni a dolgaidat.

2012. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:

keress olyan fickót, akinek van pl gerince, elvei, tartása, és akkor le van tudva a gond.

bár megsúgom az ilyen srácok általában nem szívtipró bőrkabátos fehérneműmodell kinézetű motorosok.

2012. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lila nyuszi ***** válasza:

Önbizalomhiány, nem hiszed el, hogy téged is lehet szeretni. Másik meg ezzel belehajszolod a másikat, hogy megcsaljon. Azt kapod az élettől amit elvársz, hogy megtörténik.


20/N

2012. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lila nyuszi ***** válasza:
88%
14:39 A kérdező férfi... :D
2012. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2012. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Panda Péter ***** válasza:

lol, tényleg.

mindegy, a szumma ugyanaz, akkor olyan nőt/pasit/egyéb kell találni, aki nem egyik napról a másikra élő, elvek nélküli ember, és akkor az nem csal meg. no meg úgy kell viselkedni hogy ne is akarjon megcsalni.

true story.

2012. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!