Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van annyi 20-on éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi 20-on éves srác egyedül manapság?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 00:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
gyerekek.
2012. márc. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert csúnyák vagyunk.
2012. márc. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem nekem való a párkapcsolat. Eddig jól elvoltam nők nélkül, és csupán a belső ösztönök taszigálnak az irányukba. Amúgy nem kell tőlük semmi.
2012. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mert asszonyok nevelték őket nem férfiak.
2012. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Sok csalódás miatt nem akarunk többet.Majd ha eljön az ideje nem leszünk egyedül :) Amúgy szinte soha nem kerestem barátnőt,ők találtak meg engem.
2012. márc. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
az én huszonéves srác ismerőseim között sok a "mindenszabadidejétagépelőtttöltő" kocka.
2012. márc. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert a nők manapság kegyetlenül válogatnak. Még 20-30 évvel ezelőtt elfogadták úgy a pasit ahogy van, nagy orral, szőrös felsőtesttel, átlagos nem túl izmos testalkattal stb, most már a média és a nők szinte rákényszerítik az akaratukat, hogy változzanak úgy, ahogy a közkívánat akarja. Aki változik annak van esélye (sajnos az arc nem nagyon változtatható)csajszerzésre, aki nem annak minden esélye megvan, hogy csúnyán egyedül marad. Le lehet pontozni, de ez így van ha tetszik ha nem.
2012. márc. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:36


Sajnos én is ezt tapasztalom, igazad van.


22/F

2012. márc. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 I am God ***** válasza:
45%
Elözö 2, akkor talán irány a konditerem...Jah elég nagy szar, és vágom mennyire válogatnak, de nem tudsz 1 okot se mondani, hogy miért is ne nézzen ki jól az ember. Fél év alatt, ha tényleg komolyan foglalkozol magaddal elérhetö egy olyan szint, amikor nem probléma többé a testalkat.
2012. márc. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom felkelteni egyik lány érdeklődését sem.

Így elég nehéz barátnőt találni.


Nem régóta járok szórakozni. Előtte csak otthon ültem minden hétvégén.

2012. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!