Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ideálotok nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ideálotok nők nektek a mackos nagydarab testű ember?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én imádom, ha a pasinak van egy kis sörhasa! Persze ne legyen dagadt, de azért inkább egy nagydarab, mint egy vézna.

Volt már élsportoló pasim is, de egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni. Gyönyörű teste volt, rengeteget edzett, én meg úgy éreztem magam mellette mint egy tál kocsonya...pedig nem vagyok duci, szall ha választani kell, akk én is inkább a macik mellett voksolnék! :)


21/N

2012. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az tök jó, hogy leírják a lányok, hogy nekik is tetszik a macis pasi stb. Amikor meg egy macis fiú felteszi ide a képét, jön a szokásos női szleng,, bocsi de nem" ,,áh nem megy, fogyj le" ,,miért nem jársz edzeni" stb stb szövegek. Nem hiszek én már a lányoknak. Ha annyira így lenne, hogy annyinak bejönne, akkor nem azt látnám, hogy majdnem mind a jó fésült, szőrtelen, fehér tornacsukás, csőgatyás buznyákokkal flangálnak.
2012. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 12-es! Nem irigykedni kell, hanem tenni azért, hogy párt találj magadnak... és ha régóta nem megy, akkor nem másban (lányokban) keresni a hibát, hanem magadban. Nekem is volt már macis párom és sok barátnőmnek is, így bátran állíthatom, akinek nem kirakatba kell egy pár, hanem hogy társa legyen, annak ez nem igen számít!

Egyébként egyetértek azzal a válaszolóval, aki kocsonyának érezte magát a párja mellett. Én szó szerint kövérnek, pedig egyáltalán nem vagyok az. Egyszerűen összejöttem egy iszonyatosan vékony sráccal és nem mertem az ölébe ülni, mert féltem hogy összetörik alattam. Konkrétan nagy darabnak, kövérnek éreztem magamat, azóta nem is volt ilyen vékony barátom és nem is szeretnék. 22/L

2012. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ember úgy szép, ha egészséges és sportos alkata van. A kocsiból sem a lepukkantat fogod választani, ha nem vagy autószerelő. Lennénk 20, vagy 100 évvel ezelőtt, amikor diktatúra volt és megtudnátok, hogy milyen a sport. Akkor is voltak mackósabb emberek és nincs ezzel semmi gond, de akkor izom volt a bőr alatt és nem 30, meg 50 százalék zsír. Nekem van mackós jóbarátom, aki bírkózott és annak ellenére, hogy alacsony, tapadnak rá a nők, mert mikor megfogják a testét, nem a zsír folyik szét alatta.
2012. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!