Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy vékonyka gyerekből lehet...

Egy vékonyka gyerekből lehet nagydarab ember?

Figyelt kérdés
úgy értem ha mondjuk évekig gyúr?
2011. jan. 17. 17:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

nem, nem lehet

ugyanúgy fogsz kinézni 30 év múlva is, egyszerűen lehetetlen

2011. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
necces
2011. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
mit necces nemazért de a profi testépitők se 2 ajtósnak születtek simán lehet példa rá ott van németh istván tiszta sovány volt most akkora mint egy ház ott van marcus rühl azis sovány volt akkora mint egy ház meg még van egy jó pár testépitő aki sovány volt kiskorába és gyurt és nagy lett .minden fejebe dől el és hogy meg e akarsz nőni és akkor neki álsz edzeni szivel lélekel és gyursz kb komolyan minimum 5 évet megfog látszódni csak ezzel kell foglalkozni simán meglehet nagyra nőni még sebeőkből is lehetne gyurost csinálni igaz kellen neki egy zill plató tápkieg meg kox meg kellene egyen meg gyurjon mind állat de ő belőle is lehet ne simán testépitő csak csinálni kell.
2011. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
szerintem is leeht főleg ha tényleg eményen csinálja meg szedhet valamit mellé
2011. jan. 17. 18:21
 5/28 anonim válasza:
Koksszal lehet. Csak kicsinálja a májadat, stb. impotens leszel, kivéve, mikor tesztoszteronkúra van, mert akkor a legyet is röptében. Nem véletlen mondják, hogy "izomagyú". A pár defektes agysejtjük is elhal. Biztos lehet koksz nélkül is eredményeket elérni, de egy napon nem lehet említeni a kokszossal.
2011. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Rajtad múlik.Nem mi fogjuk megmondani.(:
2011. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
szerintem lehet koxxot is használni csak jól lekel vezetni a kúrákat és mindig tesztó visszaállitó kell ennyi és nincs gond mert ammai fiatalok összevisza koxolnak lese vezetik semmi és nemishazsnálnaktesztó visszaálittót csak szedik mind állat és csodélkoznak ha lesz valami bajuk. mr naposim
2011. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
örülök, hogy nem éreztétek az iróniámat/iróniánkat
2011. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

1 bárki lehet nagydarab (mondjuk mert kövér)

2 a fentebbi válaszok eléggé lefedik, hogy mennyire lehet felduzzasztani az izmaidat,

szerintem egy gyerekből előbb utóbb egy szép szál legény lesz, tapasztalat szernint :)

amúgy legyen egyéb ötlet is leírva - harcművészettel létrehozhatsz olyan szálkás izomzatot amivel (én mondom) buli élni :)

2011. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

18:28

Hagyjad ezek nem értenek semmit csak mindig az okoskodás s a seggnyalás..

65 kilóból lettem 95 színtiszta száraz izom 2 év alatt...

Szóval mit gondolsz lehetetlen?

NOOOOOOOT

2011. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!