Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
van egy lány akire lassan 1 éve több mint barátként tekintettem. az utóbbi időben nagyon-nagyon belé szerettem. elegem volt már h nem mondom el neki, elhatároztam elmondom. és azt válaszolta h csak barátként szeret... na most én lassan 1 éve van h nagyon szeretem, és úgy érzem h legalábbis nagyon sok ideig nem fogok tudni szeretni mást. én egy érzékeny fiú vagyok (14 éves) és nem tudom mi lesz velem, ha rá gondolok elszorul a szívem, folyton régi emlékek jutnak eszembe, amikor együtt voltunk, beszélgettünk, és egyszerűen nem tudom elfelejteni. tudom az élet megy tovább, találok majd egy másik lányt, de ehhez fogható érzéseket úgy érzem nem fogok tudni érzeni egy lány iránt legalább is nagyon sokáig. én más eset vagyok mint egy normál ilyen korú fiú, nagyon érzékeny vagyok. és szerintetek az előfordulhat h nem fogok tudni mást szeretni ennyire mint őt, max 10 év múlva? mert ez eléggé megviselt, pedig még csak az elején tartok: 2 napja történt... akármennyiszer nézem mondjuk a csillagokat, olyan érzések fognak el h mennyire óriási ez a világ, és nekem mégis csak egy lány, ő volt az igazi... nagyon fáj... akinek volt már ehhez hasonló érzése azoktól kérnék tanácsokat hogyan tudnám elfelejteni...
2012. márc. 11. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
tudom most már, hülye voltam h nem mondtam el neki rögtön az érzéseim... de most már nem tudok mit tenni
2012. márc. 11. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más lányokkal. Amúgy én is ebben a helyzetben vagyok, csak lány vagyok. Beszélgetek fiúkkal és egyre jobb lesz. 14/L
2012. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vok.

Ha gondolod írj üzit.

2012. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írtam
2012. márc. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!