Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a pasiknak a normális lányokkal? Miért csak a divatmajom plázacicák kellenek nekik?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, nem értem az egészet. Mindig nyavalyognak itt a srácok, hogy nem találnak rendes lányt, meg mindig átverik őket, kihasználják, megcsalják, és a lányok így meg úgy mekkora szemetek, közben meg maguknak keresik a bajt, mert ők mennek mindig a hü.lye kis plácacicák után nyálcsorgatva...

Múltkor is bulin lent voltam egyik barátnőmmel, mellettünk meg ott vonaglott a parketten valami agyonsminkelt, hidrogénszőke picsä ilyen 'kiteszem-a-cicimet-hogy-mindenki-jól-lássa-milyen-szuper-lett-plasztika-után' felsőben, meg olyan miniszoknyában, amiből éppcsak nem látszott ki a teljes feneke, és hozzá kb az összes pasi odament bepróbálkozni, mellettünk meg olyan szépen mentek el a srácok, mintha ott se lettünk volna.

A fülem hallatára csak 4 srác hívta meg italra, 2 meg szobára... nekem egész este alatt annyit nem mondott senki, hogy "menj má' arrébb"... jó, értem én, nekem barna hajam van, nem pedig szőke, és nem vasalom ki, hiába göndör, ráadásul picsäszoknyát sem veszek fel, mert nem akarom, hogy az este végére mindenki tudja, milyen színű bugyit vettem fel, szóval nyilván innentől kezdve nem vagyok egy nagy szám, de akkor meg ne sírjon senki, hogy mindig átb@asszák őket a csajok, és nem találni normális lányt ebben a mai világban, bla-bla...


Ez már nem az első eset. Múltkor is lent ültünk barátnőmmel, volt valami hasonlóan agyonfestett cicamica a pultnál, szintén szőke, műhajjal meg minden lóf@asszal, amit csak akartok, azt a bigét is kb minden második pasi leszólította. Mi meg úgy ültünk ott, mintha nem is léteznénk, a kutya észre nem vett volna minket, csak mert nem miniszoknyában ültünk ott, seggig érő póthajjal...


21/L


2012. márc. 11. 18:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

*ásít*


"bulin".. asszem innen egyértelmű.

2012. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.
2012. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%
Én pont egy normális lányt keresek ,nem cicababát meg ribancot.
2012. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nézd, hülyén hangzik, de lehet az a baj, hogy ketten vagytok. Tuti nem szólítanék meg olyan csajt, aki nem egyedül van. De most kérdezek valamit: Azokat a palikat, akik ezekhez a lányokhoz mentek oda, azokat "elfogadtad"

volna? Tehát örültél volna, ha hozzád mennek inkább?

2012. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Akit én keresek, az nem tenne ki ilyen kérdést... :)
2012. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ugyan miért nem mentek oda hozzád?Biztos nem vagy csunya meg ilyesmi.Nem küldessz egy képet privátba?
2012. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Akik azt a csajt leszólították, azok eleve olyan kategóriában keresgéltek, téged azért nem láttak meg, de ezt ne sajnáld.

Egyébként meg nem mindenki mer megszólítani egy csajt, még ha tetszik is neki.

2012. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megfigyeltem,hogy a srácok java része ilyen mutogatni való csajt akar magának aki lelépett a magazin címlapjáról....itt most teljesen mindegy,hogy buliba vagy hol sajnos ez tény.
2012. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Értem én,hogy szeretsz bulizni,de ott értsétek meg már végre,hogy nem olyan emberek vannak,akikre ti számoltok!A buli meg a disco régen normális volt,mert akkor valóban az ment,hogy mentek a jó számok,táncoltak rá,minden fiúnak meg lánynak volt párja akivel tudott egyet mozogni,de a mai világban már nem erről szól a disco,meg semmiféle szórakozóhely.Mostmárcsak a nagymenő fiúk lányok járnak oda,ott találják egymás társaságát,és csak a hasonló gondolkodású nagymenők kellenek nekik,és megsúgom,hogy nem párkapcsolatot keresnek ott,hanem egyéjszakás kalandot...Inkább örülj neki,hogy te nem vagy ilyen,és téged nem szólítottak le,mert most különben az lenne a kérdésed,hogy hogy hogy csak egy éjszakára kellettél,vagy mi van most.. Azt tanácsolom,hogy menj más helyre,ahol a hasonló érdeklődésű fiúk vannak,nem az ilyen se..ggfejek...!!
2012. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Első: Az, hogy ez pont bulin történt, csak egy dolog, mert tudok kb 10 másik példát is hozni, amikor ugyanilyen tapasztalataim voltak és akkor nem bulin voltunk...


Aki kérdezte, hogy elfogadtam volna a srácokat... hát, valószínűleg azoknak a fiúknak a többsége, akik az ilyen csökött nőcskék után mászkálnak, csak egy gyors numera reményében próbálják felszedni a csajokat, tehát úgy gondolom, hogy nem, nem fogadtam volna el a közeledésüket. De vannak köztük olyan srácok is, akik rendesnek tűnnek, normálisan próbálkoznak be, és nem az az első kérdésük, hogy "Nem megyünk szobára?", hanem normálisan közelednek. Csak rossz lánynál... Na, de pl az ő közeledésüket lehet, nem utasítanám el. Csak valahogy a rendes csajokat sose veszik észre, kizárólag a szőke, műhajas libákat. :/

2012. márc. 11. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!