Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a pasiknak a normális lányokkal? Miért csak a divatmajom plázacicák kellenek nekik?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, nem értem az egészet. Mindig nyavalyognak itt a srácok, hogy nem találnak rendes lányt, meg mindig átverik őket, kihasználják, megcsalják, és a lányok így meg úgy mekkora szemetek, közben meg maguknak keresik a bajt, mert ők mennek mindig a hü.lye kis plácacicák után nyálcsorgatva...

Múltkor is bulin lent voltam egyik barátnőmmel, mellettünk meg ott vonaglott a parketten valami agyonsminkelt, hidrogénszőke picsä ilyen 'kiteszem-a-cicimet-hogy-mindenki-jól-lássa-milyen-szuper-lett-plasztika-után' felsőben, meg olyan miniszoknyában, amiből éppcsak nem látszott ki a teljes feneke, és hozzá kb az összes pasi odament bepróbálkozni, mellettünk meg olyan szépen mentek el a srácok, mintha ott se lettünk volna.

A fülem hallatára csak 4 srác hívta meg italra, 2 meg szobára... nekem egész este alatt annyit nem mondott senki, hogy "menj má' arrébb"... jó, értem én, nekem barna hajam van, nem pedig szőke, és nem vasalom ki, hiába göndör, ráadásul picsäszoknyát sem veszek fel, mert nem akarom, hogy az este végére mindenki tudja, milyen színű bugyit vettem fel, szóval nyilván innentől kezdve nem vagyok egy nagy szám, de akkor meg ne sírjon senki, hogy mindig átb@asszák őket a csajok, és nem találni normális lányt ebben a mai világban, bla-bla...


Ez már nem az első eset. Múltkor is lent ültünk barátnőmmel, volt valami hasonlóan agyonfestett cicamica a pultnál, szintén szőke, műhajjal meg minden lóf@asszal, amit csak akartok, azt a bigét is kb minden második pasi leszólította. Mi meg úgy ültünk ott, mintha nem is léteznénk, a kutya észre nem vett volna minket, csak mert nem miniszoknyában ültünk ott, seggig érő póthajjal...


21/L


2012. márc. 11. 18:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

bulizni szórakozás miatt megy az ember, nem azért, hogy becsajozzunk/bepasizzunk (ennek is van mondjuk esélye)


úgyhogy utolsó, elég sivár életed lehet, ha soha, de soha nem mész el bulizni.

2012. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
# 20-as én pl nem vagyok ribi, egy buliban ismertem meg a párom, aki mellesleg normális, úgyhogy te csak ne próbáld senkinek megmagyarázni, hogy csak buta meg primitív emberek járnak oda! Elég együgyű ember lehetsz, ha így általánosítasz!
2012. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

az itt siránkozó srácok nem is járnak buliba :D

Am meg én inkább hozzád mentem volna, mert a full-dögös csajokhoz még kevés vagyok :P

F18

2012. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kérdező: Melyik szórakozóhelyen voltál ?
2012. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Az hogy kinek mit takar a szórakozás az változó. Nekem egy film, egy otthoni zenehallgatás (az a leülős fajta), egy séta a hegyen, egy kis kerekezés, kamarakoncert és hasonlók jelentik a kikapcsolódást. Nem a korom miatt mert az amit "buli" alatt értenek az emberek az engem sosem kapcsolt ki egy kicsit sem. Mellesleg ez a tervezett na most menjünk "csajozni" stílus nem az én világom. Ami számít az az arc, hisz azért ezt nézem, és az "agy". A testalkat nálam tág határok között belefér. Viszon ha valaki ostoba, vagy dohányos, akkor azonnal diszkvalifikálom. Ez van.

34 ffi

2012. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Tudod Kedvesem, te nem érdemelsz egy normális pasit se mert úgy ítélkezel mások felett hogy nem is ismered az illetőt.

Megláttok a barátnőddel egy szép lányt aki kicsit többet ad magára a kelleténél és ti egyből elkezditek ribancozni úgy hogy nem is ismeritek. Képzeld nekem nem egy olyan barátnőm van aki szép és még mindig szűz(17-18), én is az vagyok még és én is szépnek és csinosnak tartom magamat, mert ha elmegyek bulizni akkor kisminkelem magamat és megcsinálom a hajamat(elég hosszú a hajam, és nem póthaj) és felveszek egy csinosabb ruhát. Szóval akkor most én is egy semmirekellő ribanc vagyok? Képzeld jó jegyeim vannak, nekem a család az első nem pedig a fiúzás, nyáron mindig mentem dolgozni nem cigizek nem drogozok csak néha iszom ha egy hónapba egyszer elmegyek bulizni és akkoris mértékkel, és elég normális, inteligens lánynak tartom magamat. Most kicsit bunkó leszek: De nem gondolod hogy veled van baj? Vagy a külsőddel? Szerintem ezért nem találod meg magadnak a megfelelő pasit... Most gondolom azt hitted majd mindenki megsajnál hogy 21 évesen még senki sem érdeklődött irántad, de igazából magadnak tettél szívességet mert valamivel okosabb lettél egy két véleménytől.(Talán).

2012. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!