Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El is múlt a rajongása felém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El is múlt a rajongása felém ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
1hónapja vagyok a párommal, azt hogy összejöttünk, egy elég intenzív udvarlás előzte meg. Amíg udvarolt, teljesen más volt. Más ember úgy érzem. Tényleg nagyon akarta, elég sokáig ostromolt. Aztán beadtam a derekam. Most egy hónapja vagyunk együtt és így, hogy érzi mennyire megkedveltem ennyi idő alatt és nekem is ő kell, szinte teljesen más a hozzám való állása. Akit az ismerkedésünk alatt ismertem meg, ő fogott meg. Hogyan nyerjem vissza a rajongását? (23/N)
2012. márc. 11. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg addig voltál érdekes, amíg meg nem kapott. Most hogy már érzi részedről is mehet a dolog, kevésbé izgalmas, nem kell már meghódítani. Szerintem ennél a helyzetnél két lehetőség van. Vagy egy olyan ember ő, akit mindig kihívások elé kell állítani. Vagy olyan, aki nem is szeretett téged igazán és el kell engedni.
2012. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!