Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Ti hogy kezelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti hogy kezelitek a "női hisztit"?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 08:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ellenhisztivel...
2012. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
Le hülyézem és otthagyom a francba.
2012. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
10%
Ket nagy budos pofonnal.
2012. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
mi az az ellenhiszti? Nem szólsz hozzá? Vagy visszahisztizel?
2012. márc. 12. 08:49
 5/25 anonim ***** válasza:
kinevetem :DDDD igy :DDDD
2012. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ellenhiszti.. :D

Mint a reformáció - ellenreformáció? :D

2012. márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Kőkemény szigorral >:(
2012. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 gratis30 ***** válasza:
63%
Nőt megütno ocsmány dolog. Én kinyitom a számat és pont az ellenkezőjét éri el nálam mint amire a hiszti irányul. Komoly kapcsolatom van több mint 3 éve. A párom szerencsére nem hisztis. De az életben sajna sok ilyen csajjal összehozott a sors, de én pattintottam őket. Undorító dolog a hiszti szerintem. Értelmes beszéd formájában érthetőbb.
2012. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ellenhiszti = ironikusan nagyobb hisztit csapok, mint ő :D
2012. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Bloody Death ***** válasza:
93%

Ez az ellenhiszti nagyon tetszik. Asszem kiis probálom.

Több féle megoldást szoktam csinálni. Vagy át megyek a kocsmába sörikézni (ez a kedvencem). Vagy levegőnek nézem, oszt egyik fülemen besem megy a másik meg süket. XD Vagy belökök jó kis muzsikát Slipknot, Rammstein, Sadus, Prosectura, vagy valami hasonlót és élvezem az elmémre gyakorolt andalító dallamok jotékony hatását.

Az utolsó az nem mindig válik be, mert pimasz módon kikapcsolja a zenét, ilyenkor mit sem törödve vissza kapcsolom........ elképzelhetítek akkor :) Vagy a legelsőt, ami már mondottam volt a kedvencem.

De hozzá teném, hogy a barátnőm egyáltalán nem hisztis, még azt sem lehet rajta észre venni, amikor pirosnapokat tart. Nagy ritkán valamilyen uton módon agyhugy követ kap, amiért nem látom értelmét, hogy össze vesszünk. Ráhagyom.

Meg amugy sem szeretek veszekedni, amikor tudom, hogy igazam van. XD :D

2012. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!