Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon érdekelne a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekelne a véleményetek! Hagyjak neki most teret és időt? Megmenthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátommal két hónapja vagyok együtt,bár jelenleg távkapcsolatról van szó,(ő Pesten dolgozik, én Debrecenbe tanulok)ettől függetlenül sikerül nagyon aktívan tartani a kapcsolatot, szinte minden hétvégén találkozunk. A barátom aki idősebb (28 éves én 23)a nulladik ponttól kezdve hangsúlyozta, hogy komoly kapcsolatot akar és ezzel párhuzamosan arra is célzott, hogy mennyire fontos vagyok neki, mennyire örül nekem, és még az is lehet,hogy én leszek a végső párja. De úgy tűnik, hogy barátom félelme az, hogy nekem nem ő lesz a végleges választásom. Hiába győzködöm, magyarázom neki, hogy az én értékeim szerint ez nem így működik, ő nem tud egészen biztosan hinni, valahol kicsit van benne bizonytalanság.

Aztán egyik percről mintha megváltozott volna benne valami, hideg, elutasító verbális szinten. Testi szinten még mindig jól össze tudunk hangolodni, de ő elvágja magát előttem kommunikációban. A barátom dolgozik, egyetemre jár valamint még egy tanfolyamot is elkezdett.Tudom nem lehet könnyű neki, sok van most rajta.

Észrevettem hogy mostanában kevesebbet keres telefonon is, és mondta nekem hogy mostanában valóban nincs sok ideje, és mostanában nem fog tudni lejárni hozzám.,de ha jön haza akkor úgyis találkozunk.(egy szülővárosban lakunk)A múlthéten találkoztunk és jól sikerült a találkozó szerintem. Majd utána pár napra rá beszélgettünk és azt közölte velem a barátom,hogy én most bujósabb vagyok és ez most sok neki.Valamint mondta ,hogy ő nem szerelmes, és hogy a szerelem vagy jön vagy nem.és ha eddig nem érezte nem is fogja.De majd kiderül későbbiekben ezt mondta még.

Én szerelmes lettem belé, hiszen ezért is feküdtem le vele, alkalmasnak és értékesnek találtam őt erre.

Azóta még egyszer beszélgettünk,zenéket küldött nekem stb.., de már 4 napja sajnos semmit nem tudok róla.,nem lépett be msnre sem, iwiwre sem. Remélem nincs vele komoly baj.

Én végig őszintén kommunikáltam ebben a kapcsolatban és úgy éreztem ő is mindent kimond-most pedig hirtelen nem értem mi történt.


2010. márc. 23. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

ez elég fura h mondta h lehet h te vagy a végleges párja,de most közli h nem szerelemes és hs eddig nem jött nem is fog....akkor most melyik az igaz??(persze ezt te se tudhatod...)

én már ennél a mondatánál megkérdőjeleztem volna ezt a kapcsolatot, és h érdemes lenne-e folytatni

és elég fura számomra az is h négy napja nem keresett, persze biztos elfoglalt meg fáradt ami érhető, és ezt te el is fogadod mint olvastam, nah de hát akkor is mibe kerül neki egy telefont elengednie napközben a szerelmének,ha tényleg szeretne ez nem lenne akadály a számára

én a helyedben leülnék vele megbeszélni ezt a dolgot, nem telefonon és neten kersztül, hanem amikor majd letud jönni hozzád h egy komoly személyes beszélgetés legyen, h a szemébe tudj nézni és lásd a reakcióit

:)

2010. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi javítanék: első sorban: a "hs" helyett:" h a szerelem" :)
2010. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Noss!


Az első válaszolóval egyet értek igaza van.


Négyszemközt kéne elbeszélgetnetek arról , hogy mi is legyen kettőtök közt a jövőt illetően.el kéne még 1x mondanod, neki, hogy te mit érzel iránta, és megkérdezned, hogy ő mit gondol a te érzéseidről, és hogy ő hogyan érez irántad. Képes e lesz arra, hogy csak téged szeressen, és viszonozza az érzéseidet. El kell mondanod neki , hogy te mit várnál ettől a kapcsolattól, és , hogy az jelentene e neki akadályt.


Amiket írtál abbol az derül ki számomra, hogy te túlzottan is oda vagy érte és szerelmes is vagy belé. Ő viszont nem valószínű.

Magyarul neked olyan kapcsolat kell amiben a pasi viszont szeret téged és ő is szerelmes beléd. Ha ezel a dolgok nem működnek akkor lehet , hogy más felé kéne nézned és lemondani az álmaidat e kapcsolatról.

2010. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!