Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel 13 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel 13 éve vagyunk együtt én 16 ö 18 éves volt mikor talákoztunk, most 9 éve vagyunk házasok. Megmenthetö még ez a kapcsolat? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Voltak nehézségek mindig, tudom hogy mindig vannak hullámvölgyek is egy kapcsolatban, 9 évvel ezelött voltak gondjaink és megcsaltam öt, akkor ugy döntöttünk hogy együtt maradunk és elfelejtjük az egészet. Most van egy 6 éves közös gyermekünk, és kb 3 évvel ezelött kiderült, hogy a férjem "szerelmes" lett egy másik nöbe, és nemtudta eldönteni hogy mit akar, nagyon padlóra küldött lelkileg, és körülbelül 1,5 évvel ezelött jött valaki de nemtörtént semmi köztük én akkor is türelmesen vártam rá hogy rendbe jöjjön a kapcsolatunk, most megint ott tartunk hogy ö neki nem jó ez a kapcsolat nemszeretné folytatni én még mindig szeretem és nagyon nehezen tudom elfogadni hogy elhagy minket, sajna lakáskölcsönünk van elég, és a kisgyerek is nagyon beteges, nagyon elvagyok keseredve hogy mi lesz velünk ö azt mondta hogy mindig fog támogatni minket, de én nemtudom elfogadni ezt igy.Nemakarok kitatott lenni. Állítolag még érez irántam de ugy látja hogy nincs más megoldás, de hozzá kell tennem hogy nagy a stressz a munkahelye miatt, ott is majdnem verekedett egyet, pedig mindig türelmes ember volt. Mit tegyek?
2008. aug. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Talan segitene egy kis egyutt toltott ido tavol a stressztol...megoldhato? akar egy kis falusi hazban akar nyaralohelyen, barhol ahol nincsenek sokan es lehettek kettesben megbeszelhettek dolgokat. Szerintem erre van szuksegetek! Beszelgetesre eggyuttletre es olyan eltoltott idore amikor torodtok egymassal es semmi mason nem jar az eszetek...

Beszeljetekl meg mennyire fontosak vagytok egymasnak, es h mennyire szamit az a 9 ev amit egyutt eltoltottetek, es nem kene hagyni eluszni...

szoritok h sikeruljon UDV :)

2008. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az első hozzászólóval. Vegyetek ki egy kis szabadságot, és menjetek el valahová kettesban. A kislány már elég nagy, egy hetet nyaralhat ő is mondjuk a nagyszülőknél. Beszéljétek meg, hogy hogy legyen tovább, a párod is kicsit megnyugszik a stresszmentes környezetben. Nem biztos, hogy a legjobb döntés feladni ezt a hosszú kapcsolatot, és ezt így a párod is át tudná gondolni. Lehetséges, hogy csak így akar menekülni a munkahelyi stressz és felgyülemlett idegeskedés elől.
2008. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok köszönöm szépen,megprobálok kitalálni valamit:) és remélem sikerül.
2008. aug. 6. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
végül is mi lett veletek? ennyi év után?
2013. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vajon mi lett velük?
2014. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!