Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mikor jött rá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor jött rá, hogy a jelenlegi párja az akivel le akarja élni az életét?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha nemet, kort és kapcsolat időtartalmát is leírnátok :)



ui: a nem, az nem az igen vagy a nemre vonatkozik... jó lenne ha ezt a poént kerülnétek...


2012. márc. 11. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
majdnem 4 éve vagyunk együtt, kb 2 éve, 21 F és 21L
2012. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Travis7 ***** válasza:
30/F 10év és egy közös 3éves kisfiú után:)
2012. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét időpontot nem tudok, fokozatosan alakult ki nálam ez az érzés :)

De azt meg tudom mondani, mikor jöttem rá, hogy ez a pasi kell nekem :D Azt tudni kell rólam, hogy előzőleg mindig enyhén papucs barátaim voltak, általában az volt, amit én akartam. Na, mikor még csak ismerkedtünk a párommal, egyszer beültünk egy helyre sörözni és beszélgetni, olyan este 10 körül. És csak beszélgettünk, és beszélgettünk, és beszélgettünk, és az istenért nem tudtam meggyőzni őt az igazamról :D Ne egy latinos vitát képzelj el, tényleg kulturáltan, észérvekkel alátámasztva győzködtük egymást, persze egyikünk sem engedett :) Aztán azt vettük észre, hogy jön a pultos csaj, hogy "reggel 5 van, szeretnék bezárni". Kimentünk, és ott állt mellettem egy talpig férfi, akinek határozott véleménye van, intelligens, kedves és nem mellesleg imádnivaló :$ Na, akkor tudtam, hogy mellém Ő illik :) Nem sokkal később össze is jöttünk :)


Nyáron leszünk 2 évesek :)

20 L

2012. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senki Alfonz ***** válasza:

Kb. 1 hónappal azután hogy megismerkedtünk a facen, közös ismerösön keresztül.

Nem tini vagyok, csak külföldön élek.

Én 35/F ö 28 és van kit kisfia.

2012. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17 éves korunkban kezdtünk járni, de óvodás korunk óta ismertük egymást. Akkor úgy gondoltam, hogy örökre szól :)

Aztán nem annyira foglalkoztam egy ideig ezzel a kérdéssel, most olyan egy éve nagyon erősen érzem,hogy csak vele és senki mással :) 24/L

2012. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

nekem nincs senkim, de a mama meselte hogy ot ^ugy hozza adtak^ a papamhoz hogy nem voltak szerelmesek /mamam legalabbis/. De egyszer a papam beteg lett es korhazba kerult es a mamam akkor jott ra mennyire szereti is a papat.

Akkor lett szerelmes, es hat mar tobb mint 40 eve egyutt vannak es boldogok

2012. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 prométeum válasza:
Magamal jàrok és azòta nem tudok betelni magamal magamal vagyok. Nen tudok szakitani magamal.
2013. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!