Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. Hogy viselkedjek ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hogy viselkedjek ma este vele?!

Figyelt kérdés

Barátommal nagyon összevesztem hétvégén, hétfőn egymáshoz sem szóltunk, alig néztünk egymásra. Ma újra találkozunk a baráti társaságban! Hogy viselkedjek vele? Nem akarom elveszíteni, azt akarom hogy ő kezdeményezze a békülést.

köszönöm!

17L


2010. máj. 27. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Okos vagy. Még azt is akarod, hogy ő kezdeményezze a békülést, de attól függetlenül meg itt sírsz, hogy nem akarod elveszíteni...

Mi lenne, ha te kezdeményeznél?

2010. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem csak légy csöndbe egész végig, egyszavas mondatokban válaszolj mindenkinek, és vágj mindig szomorú arcot, h a baráti társaságban mindenki érezze h vmi bánt és szomorú vagy.
2010. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Attól is függ, hogy min vesztetek össze, és hogy ki miatt, tehát egyikőtöknek mindenképpen engednie kell, de szerintem próbálj meg vele normálisabban viselkedni, lehet hogy nehezebben fog menni a veszekedés miatt, de ha továbbra sem szóltok egymáshoz stb. az csak rosszabbítja majd a helyzetet, és akkor kell átgondolni, hogy érdemes e folytatni a dolgokat... velem is előfordult ilyen:S Egyébként hajrá:) 17/L
2010. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor tedd félre a büszkeségedet. Jobb háborút nyerni, mint egy csatát.
2010. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig bármin összevesztünk, én kezdtem a békülést, most nem akarom! Egyébként azon vesztünk össze, hogy elmentem egy haveromnak segíteni pakolni egy rendezvény után, ahol ő is ott volt.. Ez körülbelül fél órát vett igénybe. És hogy miért nem vele foglalkoztam?! Ordibált velem és durcázott. A srác akinek segítettem 11 éve a legjobb haverom és neki is.
2010. máj. 27. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:

de aranyos a srác :)

féltékeny és most durcizik :)

én simán mosolyogva oda mennék hozzá,

hogy: "szent a béke, cukorfalat?" :)

2010. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
énmeg röhögnék egyet erre ha a srác helyébe lennék és mosolyogva válaszolnám hogy ''Citromtörvény cukorfalat'' :)
2010. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de legalább meg let próbálva

és innentől nem a csaj lelkiismeretét terheli, ha vége cukorfalattal

2010. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!