Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nincsenek barátnői akikkel néha elbeszélgethetne, és ezért állandóan rajtam lóg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
... nekem meg persze szükségem van arra h néha kimozduljak a haverokkal. Persze akkor megsértődik és eljátssza, hogy én vagyok a rossz és h cserben hagyom őt. Mit tegyek?
2012. márc. 13. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt a volt barátommal. Nem hagyott levegőt,és ugyan úgy voltam mint most te. A végén oda jutottam,hogy nekem is eltűntek a barátaim,és szakítottunk.

Pedig úgy vágytam rá,hogy néha elmenjek egyedül,persze cserébe ő is elmehetett volna.

A fura az,hogy az elején neki egy csomó barátja volt,de mellőle is elkoptak a saját hülyesége miatt

2012. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress neki társaságot pl:barátaid barátnői
2012. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vinném magammal.
2012. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az sem megoldás..nem lehet mindig vele lenni..legalábbis nekem jól esett volna 5 szabad perc.

Első voltam.

2012. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldd hozzám a barátnődet. Én mindig vele lennék, mert nekem sincsenek barátaim.
2012. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Becsüld meg, hogy van, aki szeret téged. Mert ha folyton azt érezteted vele, hogy inkább nélküle szeretnél lenni, 1. egyre jobban csökkenni fog az önbizalma 2. tönkremegy lelkileg, mert azt fogja hinni, hogy nem szereted. Ha úgy érzi, hogy neked terhes a kapcsolatotok, el fog hagyni, aztán 100% hogy visszasírod a lányt, akinek a mindene voltál. Mert a haverok nem "úgy" szeretnek, nem adják meg azt a fajta töltetet a lelkednek, amit a szerelmed meg tud.

Ő szeretne bulizni menni? Vagy régebben szeretett volna, de te nem engedted?

Sok hasonló cipőben járó lánnyal és fiúval találkoztam már...

2012. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 T.S. válasza:
Az előttem komizóval egyet értek. Megértelek téged is. De tényleg nagyon becsül, ragaszkodik a lány, és ez nem rossz dolog. Szerintem kompromisszumot kellene kötnetek, neki is neked is picit változni. De mindenképp nyugtasd meg hogy nem hagynád el, nem csalnád meg stb.
2012. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!