Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Barátommal 1éve járunk.

Mindig is ki akart menni a tuningshowra, él hal a sport meg a tuning verdákért:) Unokbátyám detto megy, együtt mennek:) meg még 1-2 haver, szóval többen.

Unokabátyámnak is van barátnője. De, lehet vicces, kicsit féltékeny vagyok, hogy ott olyan sok a szép lány. Meg alul vannak öltözve, meg csinosabbak mint én... és hát, nemtudom, pasik egy csapatban.... szóval értitek...

persze barátomnak ezt nem mondom, mondtam neki hogy persze menejn, tudom hogy régóta vágyik, és örülök hogy jóban van az uncsitesómmal és nem egyedül bojong majd. Mert én nem mennék, szeretem a kocsikat, de nem ennyire:P


Szóval nézegettem most googleban képeket és elég érdekes képek vannak az ottani lányokról:( Zavaró


Meg mesélte uncsitesóm hogy "ja tavaly voltam kint, jók a csajok, őket is néztem, (ekkor még nemvolt bnője) de most hogy már van barátnőm nem a csajok miatt megyek"

Kicsit ideges lettem


2012. márc. 13. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki egy étteremben megnézi az étlapot, még nem biztos, hogy ott vacsorázik.

Gondolod, hogy azok a csajok buknának a párodra?

2012. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

butaságok miatt idegeskedel


Én biztos, hogy nem lennék féltékeny, én is megnézem a szép izmos férfiakat, természetes dolognak tartom ha megnézzük a másik nemet

2012. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs okod féltékenykedni,, de szerintem menj vele. Én sem voltam/vagyok oda az autókért, de egyszer elmentem egy ilyen autótunink kiállításra, és nagyon jó élmény volt, igazán élveztem. A csajokban nincs ott semmi, én is a párommal voltam, együtt néztük a bikini car-washt. XD Nem volt a lányokban semmi erotikus kisurgázás, hiába tangás bikiniben mosták a kocsit. És amúgy kisebb gyerekeket is vittek a szüleik, az egyik kisfiú kérdezte az anyukájától, hogy odamehet-e? (5 ves volt kb, a félmeztelen lányokhoz akart odamenni :) igazán édes volt) Szóval szerintem egy percig se aggódj, de ha elmész, nyugodtabb lesze, és részt veszel egy igazán izgi programon is. :)
2012. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen! Odamennek,megnézik az autókat és igen a csajokat is!Jól érzik magukat!És akkor mi van, attól még téged szeret és este hozzád megy haza!
2012. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem az a kérdés hogy buknának-e a pasimra, hanem hogy vajon a pasim miattuk meg ki? ugyértem azért mert tudja hogy milyen lányok vannak kint... vagy azért hogy 1-2 enyelegjen mellette, vagy rámásszon?
2012. márc. 13. 18:27
 6/12 A kérdező kommentje:
de ezek a csajok mészósak? ugyértem ha odamennek a pasik megnézni a verdát a csajok tapadnak meg simulnak, vagy csak állnak és nem csinálnak a nézelődőkkel semmit?
2012. márc. 13. 18:28
 7/12 LazyJones ***** válasza:
100%

Barátnőm detto ugyanilyen, de azért valamit gondoljatok már végig, ti nők.

Szerintetek ha egy "nálatok szebb nőt akarna" akkor pont VELETEK lenne? Attól, hogy ti depisek vagytok, és nem hisztek magatokban, attól még biztos lehet titeket szépnek is látni, szeretni is, imádni is. Én is tudom a barátnőmet...:P

2012. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok

"ha odamennek a pasik megnézni a verdát a csajok tapadnak meg simulnak" --> Nem! Nemigazán voltak csajok, csak a car-wash-nál, ott pedig el voltak kerítve! Gondolj bele a másik oldalába: mi lenne, ha minden perverz odamehetne taperolni azokat a lányokat? :) Ez nem sztriptízklub, és továbbra is javaslom, hogyha ennyire nyugtalan vagy, menj el :)

2012. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aaah jézusom, én lányként mondom, hogy ne aggódj már, nincs ebben semmi.

Barátod a kocsik miatt megy, nem a csajok miatt, ha meg megnézi őket, hát istenem! Veled van, téged szeret, de ettől még nem vakult meg. Amúgy a pasik sem olyanok ám, hogy van egy jó nő, akkor odamegyek és tök keményen kezdeményezek nála, és nyilván a csaj azonnal ágyba jön velem meg minden.


Gondolom barátod is szimpla lélek, aki úgy gondolja, hogy kevés ő egy ilyen nőhöz, szóval csak csorog rá a nyála, de bőven jó vagy neki te is, ne aggódj már...

A te mentalitásodban elég primitív pasid van, vagy te talán meglátsz egy fullos hapsit, és cicamódjára dorombolva odabújsz hozzá, hogy hellóóó szépfiú, teeee meg ééén naaaa? és egyértelműnek veszed, hogy a csávó majd csapot papot félredobva megy és megdönget? :D


Nemár... Ez hiszti, semmi más. Nyugi. :D

Ráadásul ott lesz az unokatesód ember, szerinted a rokon hagyja, hogy az orra előtt menjen a te pasid és megcsaljon? XD Ennyire egy férfi sem hülye. De komolyan.

2012. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó, az írásoddal nem lett volna semmi bajom, sőt még értékeltem is a vigasztalásod.

de ez a mondtad: "hogy kevés ő egy ilyen nőhöz, szóval csak csorog rá a nyála, de bőven jó vagy neki te is, ne aggódj már... "

BŐVEN JÓ VAGY NEKI TE IS, VEDD MÁR ÉSZRE HOGY MILYEN LEKICSINYLŐ, BESZÉD EZ, MINTHA EGY TÁRGY LENNÉK. mI AZ HOGY Ő KEVÉS AZ ILYEN CSAJOKHOZ? Meg hogy bőven jó vagyok neki én is. Miért kik ez a p*csák, tán világhírességek, vagy kik? Szimpla lányok... de ja igazad van BŐVEN JÓ VAGYOK NEKI ÉN IS. Mivel a pasim nem bukik az ilyen mű k*rvákra. És alapból nemértem minek kellenek oda a bringák, amikor ez KOCSI KIÁLLÍTÁS NEM A GUBACSI

2012. márc. 13. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!