Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a jelek utalhatnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek utalhatnak arra, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

1. szinte nem is csókol meg magától, csak elköszönéskor.

2. csak akkor látszik rajta kis szeretet, ha lefekszünk.

3. nem ír annyit, mint régen, és nem mondja annyiszor, hogy szeret.

4. vannak napok, hogy csak interneten tudunk beszélni. ilyenkor sem olyan kedves, mint régen, semmi smiley.

5. sokat piszkál, kötekszik, és élvezi.

DE ha ezt felhozom, akkor eltelik pár perc, elkezd ölelgetni, vagy valami, és gúnyosan megkérdezi: ,,Na, még mindig nem szeretlek?"

Régen teljesen más volt a helyzet, úgy bánt velem, mint a legdrágább kinccsel...

egyébként L vagyok és F-ről van szó.:)


2012. márc. 13. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
megszokás, ellaposodott kapcsolat stb:) fel kell picit rázni a dolgot
2012. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem már nem szeret úgy mint régen...szerintem már nem szerelmes, csak megszokásból van Veled. Dobd.
2012. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én is pont erre a két okra gondoltam, köszi a válaszokat.:)

hogyan lehetne felrázni?:S én szerelmes vagyok, de így egyre jobban fáj... ha mindig csak hisztiznék emiatt a viselkedése miatt, még unalmasabb lennék. az jó módszer, ha magamtól nem bújok/csókolom, és várom, mennyire hiányzik neki, vagy rájön, hogy neki is kéne? vagy esetleg legyek olyan, mint egy ismerkedő fázisnál, amikor magamköré akarom csavarni? :/ esetleg valamit tipp?:/

2012. márc. 13. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kapod tőle meg azt,amire vágysz..Ne pazarold az időd...
2012. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy hallottam hogy felrázni legjobban az ágyban lehet...Próbálljatok ki más pózt,játékokat,esetleg + 1 ember.
2012. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még 1 embert? Te beteg vagy ember....
2012. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam. de még csak nemrég feküdtünk le először (szüzek is voltunk mindketten), de nem arra kellettem neki, nem azért volt velem előtte hónapokig. de ez nagyon tanácstalan helyzet.:(
2012. márc. 13. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hanyagolnám a pasit, ha nem tesz ő valami a kapcsolat felpezsdítéséért akkor nem szeret és jobb ha otthagyod.
2012. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a mi kapcsolatunkban is szoktak ilyesmik lenni (lassan 2 éve nyúzzuk egymást). Ilyenkor próbálok vele minél kevesebbet beszélgetni/találkozni, hogy ha újra látjuk egymást akkor jobban megrendít a dolog, mintha mindennap reggeltől estig vele lennék, illetve megvárom, hogy ő közeledjen felém és ez általában be szokott jönni ;)
2012. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van mikor 1 hétig nem találkozok a párommal az mindig felpezsdíti a kapcsolatot pl:) am jah szexben lehet variálni, vagy tényleg picit hanyagold és rá jön, vagy hagyd tényleg a fenébe:) fiatal vagy még elbaszni sok időt, hülye emberekre:) lehet tényleg csak lefeküdni akart és hogy meg volt, részéről ennyi, fene tudja, először próbáld meg amiket itt javasoltak, aztán ha nem reagál jól a beavatkozásra, akkor el kell gondolkodni, hogy kell e ezt folytatni
2012. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!