Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül hosszú távon működhet egy kapcsolat? Szeret a párom de nem szerelemmel, és ez nekem nagyon fáj. Inkább hagyjam el?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem működhet, ez így max barátság
2012. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem működhet. Én anno azt hittem, hogy működhet, és nem működött, elég szörnyű vége lett....
2012. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak te sérülhetsz a dologban. Inkább váljatok el békésen addig, ameddig nem lesz szerelmes másba. Akkor rosszabb lenne a vége. Ne rabold a saját idődet!
2012. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem, ha nem szerelmes úgyis más felé fog kacsintgatni és egyszer talál vkit, akit érdekesebbnek talál (mert új az egész) és csak azt veszed és észre, hogy egy harmadik miatt szakítottatok, ami szerintem a legrosszabb. nálunk is ugyanez volt, de nem vártuk meg mi se a 3-at! :) arra meg hogy mennyire szeret akkor fog rájönni, mikor már nem vagy ott mellette. én azt gondolom hogy a szakítás a legjobb megoldás, ha szeret úgyis visszamegy
2012. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már szakítottunk, ő szakított és pár hónap múlva ismét felkeresett azzal,hogy ő mennyire nagyon megbánta és kezdjük újra az egészet. Azt mondja ha nem szeretne nem jött volna vissza, viszont én ezt nem érzem egyáltalán. Van mikor azt gondolom,hogy szerelmes csak nem tudja kimutatni,viszont van amikor egyáltalán nem érzem. Úgy érzem becsapja saját magát és engem is. :(
2012. márc. 11. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, akkor hagyd ott,mindkettőtöknek jobb lesz.
2012. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a 4es vagyok megint, nálunk is ugyanez volt, ő szakított 2szer és és mindig visszajött, de sose láttam rajta az igyekezetet, hogy szeretné megmenteni a kapcsolatot. ami kihúzta nálam a gyufát, hogy a számára fontos eseményekre engem, mint a barátnőjét meg se hívott, de mindenki mást igen. ha látod rajta hogy mindenki más fontosabb, mint te, akármennyire is fáj, hagyd az egészet, mert ez csak felemészti a kapcsolatot és rosszabb lesz. én nem akartam szakítani, de amióta ÚJBÓL szakított velem, sokkal jobban vagyok és felszabadultabb. én egyfolytában azon törtem magam, hogy neki jó legyen, én igazítottam hozzá az időmet, mert tudtam hogy ő úgy se fogja.

persze nem akarok itt okoskodni, mert én nem látok bele a ti kapcsolatotokba, csak a saját tapasztalataimat tudom ide leírni neked. kitartást! :)

2012. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!