Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány (többi lent)?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt,egyfolytában mosolyog,ha én is ott vagyok a közelében,egyszerűen nem értem. Jóba vagyunk,és ha csak kettesben vagyunk,szoktunk beszélgetni, de ha nagy társaság van ,akkor nem beszélünk,csak akaratlanul is elkezd rám nézni. És egyfolytában mosolyog,ha én is ott vagyok a közelben. De megfigyeltem,h csak olyankor,mert amikor még nem veszi észre,h én is ott vagyok,akkor olyan semleges,de ha engem is lát,mosolyog,ki tudja miért? Én is sokat szoktam mosolyogni,de én mindenkire,lehet ,ezt viszonozza?

Ami még érdekes vele kapcsolatban,h elég csendes ,halk lány,de mégis ha velem beszél,megváltozik a hangja,velem máshogy beszél mint a többi emberrel,velük sokkal halkabban ,visszafogottabban beszél, ha viszont velem beszél,sokkal jobban el tudja engedni magát. Ez mitől lehet?

18/F


2012. márc. 14. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg tetszel neki...? :-)
2012. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát.
2012. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol lent? A pokolban?
2012. márc. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senki Alfonz ***** válasza:

" Ez mitől lehet? "


Tetszel neki, ez egyértelmü , de ugy látom, hogy ezt eddig is tudtad, mert különben nem a párkapcsolatok közé tetted volna a kérdésedet :D

2012. márc. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mint az általad leírt értetlenkedő kérdésekből egyértelműen kitűnik, azért beszél veled máshogy, mert értelmi fogyatékos vagy.
2012. márc. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésed nem arra irányul, hogy miért mosolyog, hanem mit tegyél, hogy ennél több legyen köztetek. Hívd el sétálni, moziba, uszodába (utóbbit csak akkor, ha egyébként is jár, különben rámenősnek tűnhetsz)...

Szokott lenni még rakás kiállítás, fesztivál amire el lehet hívni.


Ha pénzhiány miatt ez nem okés, akkor lehet a következő is: van akinél a játszótéri hinta jön be, mikor a másik kicsit hajtja és úgy beszélgetnek, aztán mikor lelassul, akkor átöleled hátulról.


Viszont. Ne hívd el buliba randi szándékkal. Ismeretlenek/ismerősök között nincs lehetőség meghitt beszélgetésre.

2012. márc. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az a baj h júliusban el fog utazni 1 évre és ez eléggé nehéz így nem biztos h van értelme összejönni vele, vagy működhet egy távkapcsolatként is?
2012. márc. 14. 07:18
 8/9 anonim válasza:
Próbáljátok ki:)
2012. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát... távkapcsolatként nem tudom mennyire működne. Mert nem jutnátok el ennyi idő alatt arra a szintre, amikor az ember akár 1 évet is várna a másikra. Úgy érzem ez most felejtős lesz sajna. Ha akkor is tetszetek egymásnak, mikor visszajön, az nyert ügy. De elég gyakori, hogy a lányoknak tetszenek a külföldi pasik, mivel meg van a különlegessége, hogy még egymás nyelvét sem beszélik. Szerintem most egyelőre hagyd és meglátod mi lesz, ha hazajön, addig meg msn-eztek pl.
2012. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!