Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még itt ekkor a balf....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt ekkor a balf. Szok vagy egyedül maradtam? (egy csaj aki. )

Figyelt kérdés

ezt is azért írom le, mert akk jobb lesz, meg hogy egy jót röhögjetek xd


szóval nagyjából nyáron kezdödött mikor partyztunk és olyan jó volt egy csajt átkarolni, de mondom ezt csak a partyzás hava ,csak érezzük jól magunkat, aztán szeptemberbe újabb party, és feltűnik, hogy néhányszor mintha olyan különösen figyelmes lenne velem szemben a csaj.. jó nem törődök vele


aztán suliba egyszer ülök folyosón és tök sokáig néz, szemezünk kb 4-5 mpig , az osztálytársaimnak is feltűnik, majd ritkán suliba büfébe dumálunk két szót majd elköszönünk egymástól, folyosón még párszor nézzük egymást , nem szólunk mivel már azelőtt köszöntünk egymásnak, de látom rajta hogy mosolyog ,és még sokszor ez, de én kb nem hiszem el, mert nyár óta is 2. tali után fészbukon dobott egy ribanc és kb a csajozáshoz való értékeimet lerombolta, olyan senkinek nem kelleni valónak érzem magam(sok hobbim van, ez miatt sok emberrel ismerkedtem meg az utóbbi időben és ez feltölt, de mégis önbizalomhiányos vagyok alapjáraton)


még volt olyan is hogy éppen megyek le, ő meg 2 szinttel feljebb. felnézek és csak úgy látom hogy rámint meg mosolyog, én meg zavaromba kb csak simán megyek tovább


szal volt pár ilyen dolog még, és pár lehetőség ami kihagytam hogy megismerjem,mert egyszerűen nem hittem el annak ellenére hogy szinte egyértelmű volt a szitu


és most jön a pláne. összejött egy sráccal, méghozzá ugyanabba a suliba jár ahova én, és ma láttam ahogy smaciznak. na erre jelenleg nem akarok semmiféle szót használni milyen látvány volt. persze tudom hogy ideje volt a csajnak vmit tenni mert ha kell neki vki akk majd csak talál..


de még mindig nem értem, habár ma nem volt semmi csak köszöntünk egymásnak, de kb megin úgy ment el mellettem - miközbe a csávójával beszélt- hogy kb végig nézett, de úg yhogy még a fejével is követett pár másodpercig xdxd


most ez mi???


tökre felk..rja az agyam ez a semmi önbizalom


nem vagyok csúnya gyerek,kajak jóképűnek tartom magam, egyedül annyi hibám van hogy nem túl szép most a bőröm, fogszabályzót is kaptam, izmos vagyok, gitározom,

parkourozom


de az emberekkel nehezen jövök ki


na erre írjatok amit gondoltok, leírtam, így egy fokkal jobb

f


2012. márc. 13. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz? :D

A csaj várt rád, de te b.sztál odamenni és elhívni randira.

Hát megtette más. :D

Ennyi, elég szimpla képlet...

2012. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Igazából senkit sem érdekel a vergődésed. Most mi is pontosan a kérdés?


Amúgy biztosan vannak még itt ilyenek.

2012. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

elment a vonat...

lépned kellett volna, mi lányok folyton ezt várjuk, -az egy jó jel h legalább köszöntél neki :))

mostmár lehet h késő, de beszélgess vle a fb.n kicsit és megtudod... csk ne nyomulj a chaten, mert ott mindenki tud és mikor taliztok akkor kissé gáz lesz h meg sem tudsz majd szólalni ...

háát kb. ennyi a véleményem

2012. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a google fordítóval lehet megérteni?? Mert így sajnos nem megy:DD
2012. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Google fordítóval ? xDDD

Azzal még csak értelmesebb lesz.

2012. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

majd ha lesz lehetőségem gondolhatod ,hogy élni fogok vele, ez most vmi ritkaszar.

fészbukon visdzont nem akarok ráírni, az már a szánalom szánalmassága lenne. de nemtudom ezek után mit csináljak. kb ránézni is alig birok, nem hogy dumálni vele. pedig semmi rosszat nem tett velem :S

2012. márc. 13. 19:06
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

Tessék, itt van angolul:


There are also in this case the Balf. I was alone or Exercises? (Who is a girl.)


I write this one down because AKK will be better with a good röhögjetek xd


words about summer started when partyztunk and was so good a girl átkarolni, but I say this only partyzás snow, but we feel good ourselves, and then in September another party, and notice that a few times as if they are attentive would be against me with the girls .. good care not


Then to school once I sit corridor and completely for a long time watching ogle about 4-5 mpig, class mates also appear, and often school buffet talking word or two and then say goodbye one another hallway a few times we look at each other, do not we talk because even before we greet each other, but I see it to smile, and yet it often, but I do not think about it, since it is the second summer After making fészbukon threw a bitch, and about the value of my gal was destroyed, so I feel anybody should not be considered (many of my hobby, this is because many people got to know recently and upload it, but I lack self-confidence at idle)


have been as well to just go down, two to his level up. just look up and see the smiles that Ramini, and I just simply go about my problems continue


few of these things have been run and missed a few opportunities to get to know, because they simply do not believe it even though it was clear that's up almost


and now comes in especially. came up with a guy, even in the same school where my acting, and today I saw as canoodle. na this is not what I want to use any word sight. Of course I know that it was time to do because if the girl sg to sy AKK will only find him ..


but I still do not understand, although today there was nothing just greet each other, but about megin went by me - we interrupted the guy with the talking-to about looked, but ug yhogy even the head is followed by a few seconds xdxd


Now what about this??


asked to write a pumpkin .. my brain is no self-confidence


I am not a bad kid, I consider myself a handsome kayak, only fault is that so much now my skin is not too good, I got braces, I'm muscular, guitar,

parkourozom


people in the future, but difficult


n write what you think about this, I wrote, so a bit better

f

2012. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

:D:D:D Ez a fordítás rhoadt nagy, Google Translate ismét hozta a formáját:


- will be better with a good röhögjetek


- talking word or two and then say goodbye one another hallway a few times we look at each other


- about the value of my gal was destroyed


- asked to write a pumpkin .. my brain is no self-confidence


- I consider myself a handsome kayak


Ezeken beszartam.

2012. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jesszus ez az angol szöveg... :'D
2012. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hallod.ettől sokkal kúlosabb
2012. márc. 13. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!