Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm: azért nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm: azért nem szeretek csókolózni, mert nyálas. Ez normális? 17éves am. és 1 éve eggyütt

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem. de gondolom ezt sejtetted...
2009. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

akkor nem csak ő van így ezzel?

mivel tudnám megváltoztatni? mert eddig még nem sikerült:S

2009. jún. 11. 10:55
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy benned van a hiba.

Nem tudom tudod-e, de gondolom nem, hogy az exeivel smárolt-e. Rákérdezni mondjuk elég cinkes lenne, szóval ezt szerintem elfelejthetjük (:

Szal az is lehet, hogy te nem csinálod jól.

Szerinted?

2009. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
húú ezzel én is így voltam 16-17 éves koromig, de le tudtam szokni róla, egyszerűen csak gyűjtsd össze a nyálad csókolózás előtt és nyeld le :P, így nem marad több nyál a szádban amitől nyálas lesz a csók.
2009. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

de sose szereti az az igazság.

én már próbáltam mindent,tali előtt is fogmoság, orbit orrba szájjba, nem ezzel volt a baj.

az exeim mondták volna.

szóval passsz...fog sincs mi baja van....:(

csak szeretem és próbálok érte mindent megtenni:)

2009. jún. 11. 11:04
 6/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg túl nyálas...nem??


Akkor elöször probáld meg hogy csak hosszú szájra puzik,majd csókolózás nyelvnélkül(ajakak ölelkezése xD),majd ha belemegy nyelves...

De egyáltalán csókolozott már veled vagy bárkivel is,vagy volt valami rossz élménye??

2009. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
akkor el kell fogadnod h ilyen. én is nagyon szeretem a barátom, de a csókolózás valamiért nem a kedvencem. na nem az h nem szeretem, csak egyszerűen nem izgat fel, meg úgy semmi különösebb nincs benne. ilyen vagyok, próbálok rajta változtatni ill bízom benne h egyszer kinövöm. egyébként meg azt próbáltátok már h nem csókolóztok pár hétig? egy idő után hiányolni fogja és ő fog kezdeményezni meglátod ;)
2009. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

szted nem próbáltam?:D

nem nagyon érintette meg a dolog:D

2009. jún. 11. 11:27
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos előfordul, hogy akár ilyen téren sem passzolnak össze a felek. nekem is volt olyan barátom, akivel egyszerűen szörnyű volt a csók. nekem is volt a bajom, hogy átnyomattak a számba 1 deci nyálat és valahogy nem esett jól az egész... pedig a vonzalom, vágy megvolt, de mégis... hamar vége is lett a kapcsolatnak.
2009. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Én is utálok csókolózni... Nem azért, mert rossz volt a csajokkal, jól csókoltak, de nem szeretem...

Nemtudom miért, pedig állítólag negyon jól csókolok, de én utálom, a hideg ráz ki tőle, ha rágondolok...

De néha nem tudom elkerülni, ilyenkor megjátszom, hogy jó meg minden, aztán off, legalább békén hagy kicsit...:D

Csak akkor folyamodom ehhez a kommunikációs formához, ha össze akarok jönni valakivel, vagy előjáték előjátékának:D

-ReapeR-23/F

2009. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!