Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm: azért nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm: azért nem szeretek csókolózni, mert nyálas. Ez normális? 17éves am. és 1 éve eggyütt

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 10:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a csókolózásban csak azt szeretem, mikor az ajkaink összeérnek, összenyomódnak, az olyan jó. A nyelves részt csak ha nagyon be vagyok indulva, és közben a keze kalandozik... De szerintem simán vannak akik nem annyira szeretik..
2009. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
egyszerűen nem szeret már. gondold végig h csak a csókolózás probléma-e és akkor magad is rájössz...
2009. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Háááát, abban ne legyél olyan biztos, hogy az exeid mondták volna... Ugyanis én se mondtam meg annak a srácnak, akivel szörnyű volt a csók,h "bocs, de szarul csókolsz". De neki is kicsit nyáltúltengése volt, ami miatt borzalmas volt minden csók, vagy arra emlékeztető mozzanat... Én sem bírtam vele sokáig. És jóllehet, volt más probléma is, mert ha csak ez lett volna, talán túlléptem volna rajta, de hát szakítottam, javarészt emiatt. Mert nekem a csók hozzátartozik egy kapcsolathoz. Sőt. Ezért nem akarlak elkeseríteni, de tényleg lehet, hogy veled van a gond...

Azt nem tudom, mit tegyél... De ahogy előttem is mondták: nem vagyunk egyformák, lehet, hogy a barátnőd tényleg nem szereti.

De ha 1 éve együtt vagytok, akkor szerintem ilyesmit már meg lehet beszélni egymással.

22/L

2009. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

szeret, mert akkor ha nem így lenne, akkor dobtam volna.

ez így szokott menni.

de ha viszont már szeretsz valakit, akkor próbálod neki mindenben a maxot nyújtani!

2009. jún. 11. 12:51
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi 20 évesek vagyunk, 2 éve együtt...a vőlegényem engem is kérdőre von, miért nem szeretek csókolózni vele... nem akarom megbántani, de már próbáltam utalni rá, hogy túl nyálasan csókol...ha csókolózunk, nem csak a szám, de körülötte mindenem nyálas lesz, mert bekapja az egész számat... én úgy vagyok vele, hogy egy csók a szájon belül zajlódjon, a nyelvek játékával, nem úgy, h csorog az űllunkon a nyál, meg összenyalogatja még az orrom alatti részt is... nem lehet, h te is túl nyálasan csókolsz? próbálj meg szárazan, úgy, h csak a nyelveddel játsz a szájában és a szátokon kívüli részt hagyjátok ki belőle
2009. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

volt pár csajom és egyikük sem panaszkodott eddig.

én őszinte vagyok a partnereimmel és ezt viszont is elvárom, h valaki mondja meg, ha van valami.

nem vagyok egy jós, h valakinek a gondolatait találgassam ki, nem szeretem kerülgetni a forró kását.

2009. jún. 11. 18:11
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen normális
2009. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekem is nagyon nyálasan smárol a csajom, de nekem tetszik! Nem értem, hogy hogy nem szereted a nyálas csókolózást...
2010. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Amikor az első pasimmal jöttem össze 18 évesen, akkor mindkettőnknek az első csók volt. Nagyon kinyitotta a száját, az ajkaim bekapta, a szám körbe hót nyál volt. Én ezt MEGMONDTAM neki. Mert zavart. Egy kapcsolatban illik ezt megmondni, hidd el, ha nem is lesz oda azért, hogy valamit nem csinál jól, örülni fog, hogy megbeszéled vele, mintha titokban utálnád az egész csók témát és csak megjátszod magad. Nem soká 5 éves házasok leszünk és nagyon jól tudunk csókolózni :).

26N

2010. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!