Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves 8-os vagyok 157cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves 8-os vagyok 157cm vagyis elég kicsi méretű. Ezzel vannak próblémáim 1 lány ügyében. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Osztálytársak és nagyon jó barátok vagyunk, de nekem ez nem elég. ő jóval magasabb nálam úgy 10-15 centivel. Ha még ő is szeretne akkor sem működne a kapcsolat.Szerintem ha magasabb lennék tuti sikerülne.Minden nap csak átkozom a sorsot hogy miért vagyok ilyen kicsi.Nem tudom mit csinálljak de baromi rossz érzés hogy valakit szeretsz de tudod soha sem lesz a tied.És nem is tudja mit érzek iránta.
2012. márc. 14. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyél több zabkását.
2012. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 raegenkurt válasza:
0%

Maszturbálj rendszeresen!


Amúgy ez a cm ez a szerelemben nem számít, ha ő is tudná hogy szereted elhiszed, hogy a magasságod lenne kb. az utolsó dolog ami miatt nem működne a kapcsolatottok

2012. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1, ha 2 ember szereti egymást, akkor nem az a pár centi lesz az akadály!

2, én is kicsi voltam (kb annyi mint te a te korodban) és most 17 vagyok és 178cm..szóval fogsz nőni még biztosan mert a fik hirtelen nőnek :)

2012. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
mit akarsz tőlünk? nem tudunk telepatikusan megnyújtani?
2012. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Figyi, szerintem ha elhinné neked,hogy igazán nagyon szereted és elérnéd,hogy ő is beléd szressen,akkor pont leszarná,hogy milyen magas vagy! Igazi szerelemben ez nem számít egyáltalán, más meg gondoljon amit akar! :D Ki tudja, lehet,hogy aranyosnak találja.Csak ez miatt ne gondold teljesen reménytelennek és ne hidd,hogy sosem lesz a tiéd. Én lány vagyok,nemsokára 20 éves és 156 cm!! :D Senkit nem zavart eddig,sőt.Te ráadásul fiú vagy, még nőhetsz is bőven!!:)
2012. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a te korodban pontosan ugyan ennyi voltam. TELJESEN átérzem tesó komolyan! Én úgy 17 évesen kezdtem el nőni rendesen. Mostmár normál vagyok és mivel komplexusomat kompenzálni akartam sokat gyúrtam és most meg széles vállaim és vastag kezeim vannak és a sok nyúlánk pecs labdába se rúg mert igen csak jóképű fiúcska vált belőlem. Amit annó megmondtak , hogy "belőled MAJD olyan jó pasi lesz, majd írj rám" meg ilyenek. Hát vártam. vártam. És kihasználtam a lehetőségeket amik adódtak de az igazán jó csajok és a csajozás nekem már csak 175 centisen ment. Tudom ez sem egy nagy magasság de így már a lányok 85%nál kb magasabb vagyok és már nem tudnak beszólni miatta.

Jah és mostmár tudok dominálni :D Ez fontos!

És ezzel te nem mész sokra ez egyfajta virtuális vállveregetés akart lenni. Nekem akkor indult be a növés (lehet csak placebo de akkor is) amikor netről szedtem ilyen reggeli nyújtó gyakorlatokat(az tök jó volt) , nem cigiztem , rendesen sportoltam(nyújtón is sokat) és nem ettem szemét kaját.

Sok sikert neked!

2012. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Törperős, menj súlyemelőterembe.
2012. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van remény. 14 évesen én is 160 voltam, most 15 éves vagyok és 175 centi. Egy év alatt elég durván megnyúltam.


Bár, 14 évesen jártam egy tőlem majdnem fejjel magasabb csajjal fél évig, elég szar volt. :D 15/F

2012. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!