Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem ismer még engem közelebbről, de suliban sokszor szemezgettünk, és amikor rám mosolygott... még sose éreztem ilyen fantasztikus érzést. Soha senki iránt még nem voltak hasonló érzéseim. Teljesen bele vagyok esve... minden nap rá gondolok, mielőtt lefekszek / mikor felkelek / suliban az unalmas órákon / otthon. Nem volt még bátorságom odamenni hozzá, ezért gondoltam úgy, hogy facebookon ráírok. És ott derültek ki a szörnyű tények :'( 2 hónapja kapcsolatban van, és 1,5 évvel idősebb mint én... Azóta minden nap megnézem, nem-e szakítottak... de nem. Meguntam a várakozást, a magányt. Mit tegyek? Várjak még tovább? Vagy netán próbálkozzak? A válaszokat előre is köszönöm. (15/F) (1 hónap és 16)
2012. márc. 14. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy új érzés jelent meg benned, amit az agyad társított ehhez a nőhöz gondolom.

Tőled is el fogják csábítani. Ismerkedni ismerkedhetsz vele. De ha nyomulsz, biztos szívsz.

2012. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!