Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják, hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés
Komolyan hol bújuk meg a chiphiba?
2012. márc. 14. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy nem tudják, vagy pedig nagyon is tudják, csak mi férfiak nem tudjuk kiolvasni belőlük
2012. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A férfiak miért általánosítanak? Köszi szépen, én tudom mit akarok. Viszont a legtökéletesebb ember sem tudhatja mindig.
2012. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert nők:-)
2012. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel, a pasik mért mindig a farkuk után mennek? ez is egy általánosítás pedig korántsem igaz mindenkire. egyébként meg nem minden téren határozatlan mindenki és igenis, van olyan, hogy az ember nem tud éppen valamiről dönteni, vagy helyes döntést hozni, ami előbb-utóbb az életben hatással lesz az adott személyre. ilyen egyszerű, és a csajszitól kérdezd akiben csalódtál, vagy akitől választ vársz, hiszen ő biztos tudja rá a választ ;)
2012. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom mire vágyom és ez takarja a többit is.25/l
2012. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tök mindegy mit akarnak.

ha határozatlankodsz akkor azt ne rájuk kend.

2012. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Erről a kérdésről valahogy ez jutott eszembe:


- Uram, miért teremtetted Évát ilyen szépnek?

- Azért, hogy beleszeressél.

- És miért ilyen buta?

- Azért, hogy beléd szeressen.

2012. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A nők és a férfiak is nagyon is jól tudják h mit akarnak és a választ is nagyon jól tudják mindig!


DE! félnek kimondani a válaszaikat mert a szavaknak súlya van! És vagy várnak mert addig nincs baj, és ezért jön a szokásos szöveg "jajj most erre nem tok válaszolni" "jajj most ezt nem értem" "pfff hogy kérdezhetsz ilyet" "jajj erre még aludnom kell" "jajj nem is tudom...holnapra eldöntöm h tetszel e" :)

2012. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszaitokat! Jó fejek vagytok :)
2012. márc. 14. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudják!Csak tőled szeretnék hallani!
2012. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!