Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Ennyire nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ennyire nehezen lehet engem megismerni, vagy csak nem tudják mit akarnak?

Figyelt kérdés

Szóval..azért írom a kérdést, mert nem tudom, hogy csak velem van-e ez, vagy mással is megtörtént már, esetleg csinált-e már valaki ilyet, és ha igen, miért? A lényeg az, hogy eddig volt 4 barátom. Plusz még azok, akikkel csak kialakulóban volt a dolog, de nem jöttünk össze. Eddig az összes, 1 kivétellel, ők ráztak le engem. Rendes magyarázat sosem volt..De hónapok után mind jött bocsánatot kérni, meg hogy de hülye volt, hogy lemondott rólam. Van, aki még most másfél év után is próbálkozik. Azzal jönnek, hogy nem tudták milyen vagyok, és azthitték, hogy nekem csak egy oldalam van. Tehát nem is ismertek. Pedig nem egyből jöttem össze senkivel, legalább a 2 hónap ismerkedés megvolt előtte. Miért csinálják ezt, vagy én csinálok valamit rosszul, hogy elsőnek soha nem jó semmi? Véleményeket és tanácsokat várok Tőletek. Köszönöm.

17/L


2011. júl. 8. 23:19
 1/2 anonim válasza:
hát szerintem rájöttek hogy télleg te vagy az akire szükségük van.. nem mindig megy ez elsőre
2011. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a pasik hülyék. velem is volt ilyen. ide illik ez a mondás, h "késő bánat, eb gondolat" túl későn jönnek rá, h te mégiscsak jó csaj vagy/voltál neki, nem igen talál nálad jobbat... :S
2011. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!