Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen hogy az egyik ismerősöm facebookon már ilyeneket írt egy csajnak (ekkor még nem találkoztak), hogy "szeretlek kicsim" stbstb?

Figyelt kérdés
Szerintem ez igy teljesen külsőre alapuló kapcsolat.1napot töltöttek eddig együtt és járnak. Hangsúlyozom face-n már előtte is kapcsolatba voltak.
2012. márc. 14. 23:26
 1/4 Inkog Nito ***** válasza:
Hát nekem aztán édes mindegy.Gáz.Erre tudsz mást mondani?
2012. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát tök csóri és szánalmas szegény...
2012. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj nekem is van egy ilyen ismerősöm. mindig olyan nőket szed föl (persze face-en), akik kb 200 km-re laknak tőle, és nem tudnak találkozni. még sosem látták egymást, de már egyből szeretlek így, szeretlek úgy, sőt, ilyeneket ír, h te vagy az életem... ez egy kicsit erős úgy, hogy még sosem találkoztak... vagy hősszerelmes, aki a szerelembe szerelmes, vagy egy lúzer. jobb ötletem nincs.
2012. márc. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

utolsó kommentelő:


nekem is van egy ilyen ismerősöm.. mi egyszer megszivattuk 1 állprofillal és kb 2 üzenet erre ő:

találkozzunk meg beállítja hogy járnak...


szánalmasak az ilyen emberek... egyébként az a szomorú hogy manapság az emberek kábé házasodnak az interneten...( nem szó szerint...)

2012. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!