Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek zavarnia kéne? Túlságosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek zavarnia kéne? Túlságosan féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal pár hónapja vagyunk együtt, de már több,mint 1 éve szerelmesek vagyunk egymásba.Még csak egy szerelme volt rajtam kivül,aki még mindig a barátja és gyakran találkoznak is.A lány szimpatikus, de gyakran váltogatja a partnereit.A párommal szinte félszavakból megértik egymást(sokkal régebb óta ismerik egymást),néha azt érzem,hogy én alig ismerem,és nem hagy minket,nem hagyja ,hogy én is érvényesüljek,és csak azt akarja megmutatni,hogy ő mennyire ismeri,én pedig mennyire nem.Nagyon szeretem a páromat, de ő ezt sajnos nem látja,és szerintem nagyon zokon venné,ha azt mondanám,hogy ne találkozzanak.

N/18



2012. márc. 14. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jogosan kérhetnéd rá!
2012. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg nyugodtan a párodnak, hogy zavar téged a és fordítson inkább több időt kettőtökre, hisz még is csak veled van együtt, nem a volt barátnőjével.
2012. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csináljatok olyan programokat ahol ketten vagytok vagy legalább is a harmadik nincs ott
2012. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megfogadom a tanácsokat!:)
2012. márc. 14. 23:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez az ultimátum azért egy kicsit húzós lenne, de persze azt sem hagyhatod annyiban, hogy a barátnője állandóan előtted villant, amivel egy kicsit "le is alacsonyít". Próbáld meg ezt a párod tudtára adni és megbeszélni vele a dolgot, de higgadtan. Add a tudtára, hogy ez nem féltékenység, csak egyszerűen zavaró a szituáció.

A másik alternatíva pedig (nem tudom, mennyire vagy jóban a párod exével), hogy magával a csajjal ülj le és egy ital mellett dumáljátok meg, hogy ez neked kellemetlen. Ha ezt választod, akkor viszont ügyelj rá, hogy ne legyél túlságosan felelősségre vonó!


Sok sikert! ;)

2012. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
beszélgess vele, mondd el neki h zavar.. amugy meg nem véletlenül lett ex :D
2012. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,hogy ki szakított kivel...
2012. márc. 15. 00:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne találkozzatok hármasban!Sőt a csajt messziről kerüld el.Próbálj minél többet a pároddal csakis kettesben lenni!

Több közös programok,ilyesmik!

Én is ideges lennék amúgy a csajra a helyedben!Épp ezért ne találkozz vele...

2012. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

eléggé egyszerű.

én ultimátum párti vagyok alapból,de persze vannak finomabb módszerek.

amikor ott a csaj és te tétlenül tűröd,ezzel mintegy engedélyt,jóváhagyást adsz a barátodnak az exel való jó viszony fent tartására.

legközelebb ha ez van,azonnal állj fel és kezdj el beszélgetni egy másik fiúval,másik társasággal.

ha nem kapcsol a fiúd 4-5 percen belül,akkor köszönj el,de szó nélkül is leléphetsz,csak úgy túl egyértelmű és megint az ex nyer.

szerintem a csaj nem a pasit akarja tőled,hanem szociálisan akar alázgatni,legyőzni téged.

2012. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt szerelme és még találkozgatnak ? Egyértelmű hogy minimum megcsal téged.. ne légy ily naív!
2012. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!