Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz külön eljárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz külön eljárni szórakozni?

Figyelt kérdés
Barátommal nem mindig megyünk együtt, néha kell neki egy este a haverokkal, mint ahogy nekem is a barátnőimmel. De sokan meg nem értik, és hülyének néznek, hogy miért megyünk külön. Ezek szerint valami nem stimmel a kapcsolatunkkal? Egy jó kapcsolatban a két félnek evidens hogy bulizni csak együtt?

2012. márc. 15. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én is meglepődtem mikor barátnőm mondta, hogy csak velem menne bulizni ezentúl, eddig nem ehhez voltam szokva :D, persze nem bánom, sőt.. :) hisz imádok vele lenni. Meg az igazság, hogy nekem "unalmasak" is a külön bulizások, csajozás nélkül elveszti a varázsát :D
2012. márc. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
menjetek csak külön bulizni, kell az, kell egy kicsit bnőzni, meg haverozni...:D baromság, hogy csak együtt lehet...én nem is nagyon szeretek, mert akkor viselkedni kell, meg azért pasiként nem tudom úgy elereszteni magamat, mert nekem azt a lányt este még haza is kell vinnem épségben, és az nem kis felelősség valljuk be
2012. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha normális a kapcsolatunk, és bízunk egymásban, én néha szeretek külön is bulizni, barátom is mehet nyugodtan. Náluk ez általában a bebäszósabb bulit jelenti, de van akinél meg pont azt h olyan témákról dumálhat a haverokkal, aminél én halálra unnám magam. Rám az utóbbi jellemző, szeretek néha elmenni barátnőkkel iszogatni és beszélgetni olyan témákról, amik a barátomat nem érdeklik. :D

20/L

2012. ápr. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak azért jelenthet problémát, ha te vagy ő megcsaljátok egymást egy-egy ittasabb, lazább bulin.
2012. ápr. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig a barátnőimmel, meg haverokkal járok, mert a barátom utálja a szórakozóhelyeket. Maximum valami beülős helyre lehet elrángatni nagy ritkán.

Mondjuk én akkor se pasiztam soha buliban, mikor még nem volt barátom. (Jó, táncoltam és táncolok másokkal, persze, de semmi taperolás, csók meg pláne nem.)

Semmi baj a kapcsolatotokkal. Azzal lenne baj, ha csak úgy tudnál megbízni benne, hogy mindig rajta lógsz.

2012. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi, megnyugtattatok :)

mi szoktunk külön eljárni, mert néha neki is jó a haverokkal fiús témákról beszélni, és őt sem érdeklik a bnőim csajos témái :)

plusz nem teljesen egyezik a zenei ízlésünk, és olyan helyre minek menjek én vagy ő, ahol unnánk a zenét :)

2012. ápr. 6. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!