Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a volt párotokhoz szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a volt párotokhoz szakítás után oda mennétek beszélgetni ha mondjuk vhol találkoztok?

Figyelt kérdés
Pl.: mondjuk egy szórakozó helyen vagy vmilyen rendezvényen találkoztok akkor köszöntök egymásnak és kész vagy beszélgettek is. Vagy ha a szakítás még friss akkor csak köszöntök egymásnak és esetleg majd később beszélgettek egymással.
2012. márc. 15. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ, kivel, hogyan sikerült a szakítás... akivel szarul vagy megbántott annak max köszönök, de akivel normálisan megbeszéltük vele szoktam amúgy is dumálni mi újság:)
2012. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a fenének, nem is beszélek vele 21L
2012. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az eddigiekkel max köszönő viszonyban vagyok,viszont az utolsóval még azt sem erőltetem.22F
2012. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan ért véget a kapcsolat. Akivel "tányérdobálás" volt.. hát kétlem, köszönök és kész. Akivel meg normálisan, azzal akár.. Én mondjuk egy közös buliban olyan jól elbeszélgettem egy exemmel, mint a kapcsolatunk alatt soha.. mondjuk ez jóval a szakítás után volt már.
2012. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mondjuk engem a volt barátom megcsalt,de ez már régen volt és múltkor rám írt azon a bizonyos népszerű közösségi oldalon..nem volt valami sok kedvem beszélgetni vele,de részben a mostani barátom miatt is..

De egyébként ha találkoznánk és normálisan odajönne érdeklődni h mi van velem,akkor beszélgetnék vele.

18L

2012. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem most olyan furcsa hogy szakítottunk és teljes azt érzem hogy mintha nem lettünk volna együtt de belül meg hiányzik.
2012. márc. 15. 19:37
 7/7 Joola ***** válasza:
Hát ugye függ attól, hogy meddig tartott, hogy lett vége, stb stb. Van olyan volt barátom, akit a mai napig kedvelek és sokat dumálunk, és olyan is akinek talán nem is köszönnék...
2012. márc. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!