Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randiznátok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randiznátok egy lánnyal, aki nőies, sportos is, értelmesen lehet vele beszélgetni, visszatartana titeket tőle, ha kiderülne, hogy közrendvédelmi járőr?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne a dolog.Meg az,hogyha megvan a visszatartó erő,mégis mi az oka a lelépésnek?
2011. nov. 27. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nem. max szeretkezés előtt legkülönfélébb :)
2011. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem. Kicsit fura, de semmi negatívumot nem jelent számomra:)
2011. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha közrendvédelmi járőr, eleve nem lehet vele értelmesen beszélgetni. Utálom a rendőröket.
2011. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éljenek a sztereotípiák,ugye? :) Honnan tudod,hogy milyen vagyok,ha meg sem próbálsz velem beszélgetni? :) Azért köszönöm a hozzászólásodat,szerencsémre elmegy az ilyesmi a fülem mellett.
2011. nov. 27. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
:D Innen is látszik, hogy a rendőr a "hülye/bunkó", holott most is pl a KEdves Állampolgár kötekedett a válaszban először ! Na mindegy. Szerintem csak egy hasonló beállítottságú pasinál lehet esélyed, aki megfelelően komoly. RSZKI-ban tanulok, egyik tanárunk szerint: (és ez nagyon igaz szerintem): Rendőrként könnyű becsajozni, csak őt megtartani nehéz! (Értelemszerűen, neked: pasizni) Azért, mert ugye nálunk, az egyenruha, tekintély( ami még megmaradt)+stb... vonzó. De viszont pl egy 12-24-12-84- as munkamegosztás már nemigazán kapcsolatpárti... Ezért is, megfelelő partnert kell találni, aki ezt képes elfogadni.
2011. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi az a közrendvédelmi járőr? rendőrnő? kit zavar?:D

http://www.youtube.com/watch?v=lXdc3JmhReU

2011. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!