Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet két emberbe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két emberbe szerelmes egy ember?

Figyelt kérdés

Közvetlenül mielőtt összejöttünk szakított az akkori komoly kapcsolatával. Azóta is ha szóba kerül mintha sajnálatot látnék az arcán amiért vége lett... Mintha hiányozna neki. Igaz egy percig sem éreztette velem hogy engem nem szeret, sőt! De én mégis úgy érzem hogy a lelke mélyén mind kettőnket szeret. Ez nagyon bánt és nem tudom mit csináljak.

20/L


2012. jan. 10. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy komoly kapcsolatot nem könnyű elfelejteni.
2012. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
én magamba vagyok szerelmes meg a csajomba... szóval megvalósítható...
2012. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Shevybe és a csajába is, nincs lehetetlen.
2012. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 15:25

belééém? Miért? :$

2012. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Shevy vigyázz, mi van, ha fiú???
2012. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hm csefy annál jobb... legalább huncotkodhatunk :P

XDXDXD

2012. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ---R33--- válasza:
Egyrészt mennyi ideje vagytok együtt? Én is most szakítottam a barátommal, több mint 3 évig voltunk együtt. Most pedig van egy fiú, akivel komolyabban ismerkedünk, és egyértelmű a vonzalmunk a másik iránt. Már én is végiggondoltam az egészet, hogy mi lenne akkor, ha esetleg valami kialakulna köztünk az "új" fiúval. Az biztos, hogy egy komoly kapcsolatot nem felejt el az ember, tényleg nem. De mivel írtad hogy ő volt, aki szakított... Biztos lehetsz benne, hogy hiányzik neki, mert nekem is hiányzik a volt barátom, de ez nem jelent rosszat, és egyáltalán nem kell emiatt rosszul érezned magad. Ha úgy gondolod, beszélj vele róla, de ha nem akarna válaszolni, azt is meg kell értened.Bár mondjuk olyat szerintem nem érdemes kérdezni tőle pl, hogy melyikőtöket szeret jobban vagy ilyesmit. És mivel látod, hogy mennyire szeret, nem kell feleslegesen ezen aggódnod. Csak légy megértő, szeresd, és légy vele boldog :)
2012. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyne! Olyan is van, hogy két ember szerelmes egybe.
2012. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :) 2 éve vagyunk együtt és ez már kicsit sok nekem hogy még mindig így érez és nem felejtette el teljesen. Nem is lehet vele róla beszélni mert érzékenyen érinti a téma. Mi lehet erre a megoldás?
2012. jan. 10. 15:35
 10/11 ---R33--- válasza:

Hát akkor a ti kapcsolatotok sem rövid..:) Mint mondtam, nem fogja teljesen elfelejteni.. De szerintem megbántás nélkül is megmondhatod neki, hogy komolyan szeretnél erről beszélni vele, mert téged bánt. Egy próbát megér, remélhetőleg ő is meg fogja érteni, hogy téged ez miért zavar. Ebből nem kell hatalmas problémát csinálni.

Egyébként az én helyzetem igaz, teljesen más, de én sem beszélnék egy új kapcsolatban szívesen a régiről, mert zavarna, hogy ő miket gondolhat, és hogy nem gondolná azt, hogy tényleg szeretem, mert a régiről úgy beszélek... Lehet, hogy azt az érzést te értetted félre, mármint a "sajnálatot az arcán"

2012. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!