Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak neki időt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak neki időt, ne féljek attól, hogy talál mást vagy ilyesmi, írjak (írhatok) neki sms-t meg hívhatom attól?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel közös megegyezés alapján "szakítottunk"(szünetet tartunk)! Kérte,ogy adjak neki időt,hogy átgondolja a kapcsolatunkat és utána vissza térhetünk. Szeret nagyon és hiányzok neki meg én is imádom és kegyetlenül hiányzik!

Nem élném túl,ha mással látnám vagy megtudná,hogy össze jött vkivel,mikor egymással képzeljü el a jövőt meg a kezét is megkértem már!


2012. márc. 15. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak aggasztani, de ezek a "szünetek" arra valók, hogy lelkiismeret furdalás nélkül megcsaljassák egymást a felek, mert ha belegondolsz láthatod, hogy semmi értelme. Ha nem működik, vagy valamelyikőtök nem boldog, akkor vagy megbeszélitek/helyrehozzátok és folytatjátok, vagy pedig szakítotok, és onnantól vége a párkapcsolatnak, de ez az egész szünetesdi értelmetlen. Pláne, ha annyira szeret meg boldogok vagytok együtt... Szóval hívd el magadhoz, lelkizzetek egy hatalmasat, és ha úgy sem megy, akkor szerintem felejtsétek el egymást. Akármennyire is fáj. :(
2012. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lépj tovább pajtás, ez már veszett fejsze nyele...minél előbb annál jobb, ugyan így voltam kb mint eljegyzés szünet összeújra közbe másik pasi 1 hónapig szakítás...:D 6 évig együtt éltünk...:D szóval most lépj ki ebből...csak a megszokás miatt hiányoztok egymásnak elmúlik hamar
2012. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szünetet kért,akkor biztos nem szeret annyira,mint te őt....
2012. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi az elsőnek, hogy megfogalmazta helyettem. Nagyjából szóról-szóra ezt akartam mondani :)
2012. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senki Alfonz ***** válasza:
EGy picsit helyesbiteném az elsö választ, az ilyen szünetek nem a büntudat nélküli megcsalásra lehetöségek, hanem a barátnöd éppen most próbál összejönni azzal a fiuval akibe tényleg szerelmes, de elég esélytelennek érzi a dolgot, és ugy gondolta hogy jobb ha jobb ha megtart téged "B" tervnek, ha mégse jönne össze. Azt te döntsd el hogy mit teszel, a tényeket megvilágitottuk több oldalról is.
2012. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol már ilyen szünetekre van szükség az rég rossz... Biztos vagy benne hogy ő kell neked, és te ő neki? Szerintem keresd ha szeretnél még valamit. Érezze hogy törődsz vele és te kellesz neki.
2012. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!