Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes, sok huszonéves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes, sok huszonéves pasi nyevákol itt gy-k, hogy a külseje miatt nem talál társat. Korukbeli lányokat egyáltalán nem látom nyekeregni, keresnek pasit inkább. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%

1.Mert egy lánynál elég,ha jó a segge és nem feltétlenül kell jól kinéznie.


2.Ahogy te is látod több a kiéhezett pasi mint csaj.


3.A pasik komolyabban állnak a dologhoz nem olyan könnyűvérűen mint a csajok.

2012. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

én nem a külsőm miatt rinyálok, hanem az önbizalmam miatt. mással nincs gond.


Amúgy a lányoknak elég csettinteni, már 5 ff megdugná őket, de ff csettinthet 200at, akkor se fogja senki megdugatni magát vele, ez így van megírva a Bibliában :D

2012. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Részben azért, mert a fiúké a kezdeményező szerep. És, ha egy fiú nem mer kezdeményezni, akkor itt "nyevákol", ahogy te mondod. Még egy félénk lánynál ugyanúgy kezdeményeznek, így nem számít, hogy mennyi önbizalma van.
2012. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
Mert fiúk közül van, akinek nem a külső a legfontosabb, lányok közül viszont nincs. Így egy csúnya lány is simán találhat társat, egy csúnya fiú viszont nem. Mellesleg a lányok is szoktak nyafogni, h nem kellenek a pasiknak, viszont ők pasik alatt csak a legjóképűbb srácokat értik.
2012. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%

Azt hiszed a pasik nem keresnek nőt?


nagyon is keresnek!

csak a legtöbb nő elvárásainak nagyon nehéz megfelelni!!

egy nő könnyebben talál magának pasit, mert ő az értékrendkei az ideálja alapján kinéz magának egyet és azt mondja h okés ő kell, és a pasi ritkán mond nemet, hacsak nem egy boszorkány az illető.


Számold már össze kb hány nő kezdeményez és hány pasi?? ugyehogy több pasi!! nahááát.....


így a pasikat több elutasítás is éri

2012. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom a férfiak mi a büdös francért hiszik azt, hogy a nőknek nem kell teperni meg próbálkozni, meg őket nem éri elutasítás.

Persze, a szép lányokat lehet, hogy nem. De az átlagos/csúnyácska lányokat legalább annyi csalódás éri, mint a férfiakat.

Nem tudom miért hiszik azt a férfiak, hogy a lányok csak csettintenek, aztán vki rögtön megk.rja őket.

2012. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%
15:19 Nem hiszem h létezne olyan csúnya lány, aki ha kezdeményez mondjuk 50 pasinál (persze nem a legjóképűbbeknél), akkor mind visszautasítaná. Fiúból viszont vagyunk ilyenek jó páran.
2012. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted nincs ilyen lány? És mégis miből gondolod?

Talán neked sem a legkirívóbb cicababáknál kellene próbálkoznod, nem?

Egyébként elárulok egy nagy titkot: ha olyan baromi sok lánynál próbálkoztál már, és senkinél nem értél el semmit, akkor nm a kinézeteddel van baj, hanem a természeteddel valószínűleg. Érdekes módon én nem egy lányt látok kegyetlenül ronda pasival.

2012. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%

Abból gondolom, h mi férfiak nem vagyunk olyan felszínesek, és sokan vagyunk, akik egy ronda lánynak is adnánk esélyt. Akiknek sose jön össze a pasizás, azoknak se azért, mert csúnyák, hanem mert túl válogatósak.

Képzeld, próbálkoztam már kifejezetten csúnya lányoknál is, ugyanolyan eredménnyel. És olyan csúnya, v még csúnyább srácot, mint én, soha nem láttam még bnővel.

2012. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Csúnya az relatív. Lehet változtatni a külsőn egy bizonyos szinten. Kövér vagy hacsak nem beteg akor le fogyhatsz, vékony edzél, egyél csunya a fejed, csináld uyg hogy a természeted és a tested tökéletes legyen.
2012. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!