Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarban voltál, mikor először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarban voltál, mikor először mondtad el otthon, hogy van barátod/barátnőd?

Figyelt kérdés

Ez előtt vagyok, bár nem az első lesz, hanem a 2. (kemény...).

Szóval valahogy lazára kellene fogni a dolgot, csak nem megy annyira. Hogy is kellene?


2012. márc. 15. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lettem volna az? nem, mert ez természetes.
2012. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezzel nem volt gondom!
2012. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem:D lehet pasiként más, mint lányt ként erről nem tudok nyilatkozni
2012. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam úgy elmondani, mint bármi más természetes dolgot. Persze előtte kicsit paráztam, hogy mi lesz, de jobban sikerült, mint gondoltam. :)
2012. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát igen, zavarban voltam, mert nem olyan volt nálunk a légkör. mindig mindenről tudni akartak, miközben azt sem tudtam, mit érzek a srác iránt. elmondtam, h randizni megyek, és előre szóltam, hogy majd ha lesz valami, mesélek, de ne kérdezgessenek.
2012. márc. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el konkrétan, csak mikor elmentem otthonról akkor megkérdezték hová megyek, mondtam, hogy találkozok valakivel. Kérdezték, hogy kivel, mondtam, hogy VALAKIVEL. :D Ekkor már gyanús volt, hogy miért nem mondom el, hogy ki az...rákérdeztek, hogy egy srác-e, mondtam, h. igen és mikor komolyabbra fordult a dolog, már nevén is neveztem az illetőt és mikor már 20adszorra találkoztunk egyértelművé vált mindenkinek, hogy együtt vagyunk, no meg persze amikor először találkoztak a szüleimmel.
2012. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
# 5/6 Kb nálam is ilyen a helyzet. Nem tudom eldönteni. De szerintem én azt fogom csinálni, hogy megmondom, hogy hova megyek, aztán meg megmondom, hogy ha lesz valami, akkor majd szólok róla. De tuti az lesz az első kérdésük másnak, vagy mikor hazajövök, hogy na, hogy áll?! ...
2012. márc. 16. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is úgy volt, hogy amikor mondtam hogy találkozom egy fiúval, akkor már egyből jöttek a kérdések, ki ő, mit csinál, hány éves, stb. De még én sem tudtam hogy mennyire komoly a dolog, de anyum már annyira túl bonyolította a helyzetet, meg beleképzelt mindent abba az egy mondatba, hogy randizni megyek valakivel. Hát nem volt egyszerű helyzet.
2012. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eléggé zavarban voltam :S előszőr csak nyögtem valamit, majd kiböktem: "Anya! Megismerkedtem egy nagyon szép lánnyal, és együtt vagyunk" Hát valami ilyesmi volt... pár percig némán nézett óriási szemekkel, majd azt mondta, hogy "szeret".. nem erre számítottam, nagyon örülök neki hogy így fogadta!!! Nem minden nap jelenti be valaki lánya hogy becsajozott :D imádom azt a lány, már 1.5 éve együtt vagyunk!

17/L

2012. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!