Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemmel a Barátság extrákka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel a Barátság extrákkal c. filmet akarjuk megnézni. Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Most szakítottunk 10 hónap után, de barátok maradtunk.. Persze ő is többet érez illetve én is, de jobb lesz így külön, nem valószínű, h működött volna. Mindenkitől jobban ismerjük egymást, és át fog jönni most filmezni, megnézzük a Barátság extrákkal-t. Az előzetesben volt néhány megható rész, pl. mikor Justin apja papolt az igaz szerelemről blabla:D Szerintetek nem lenne kicsit kellemetlen a szitu, hogy ott ülünk egymás mellett, szakítottunk de szeretjük egymást, és akkor hallgatjuk ezeket a részeket is??!!
2012. márc. 16. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem 90% hogy lefeküdtök a film alatt..maradék 10% hogy nem:D
2012. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha valahogy visszatudnám fogni magamat azért:D Most ő dobott ki, mert mostanában kisebb hisztirohamok jöttek rám.. Már egyszer szakítottunk, de nem bírta egyikünk sem. Most visszakérdeztem, h végleges? Azt mondta, szerinte igen, szóval én nem csinálok hülyét magamból, akkor tényleg CSAK BARÁT :D
2012. márc. 16. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a halálnak jártok össze??? Rossz ötlet, hogy ,,barátok" maradtatok. Majd, ha felnőlsz nem lesz ilyen kapcsolatokra időd.
2012. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért járunk össze kedves második, mert a szakítástól függetlenül, mint ember nagyon közel került hozzám, jól érezzük magunkat egymással, szinte az egyetlen ember, aki mellett 100%ig önmagamat tudom adni. Nem fogok egy ilyen embert eldobni magamtól.
2012. márc. 16. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézzétek meg, ha utána lesz valami akció, akkor felesleges volt szakítania, mert még mindig nagyon vonzódik hozzád. Ha nincs semmi, akkor tényleg csak barátok maradtatok.
2012. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!