Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha neked lenne egy csúnya barátod aki teljesen odavan érted,bármit megtenne érted (te nem akarsz tőle semmit) te megengednél hogy lesmároljon,esetleg másvalamit, mit gondolsz erről a dologról, benne lennél bármiben is?
2012. márc. 14. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem! :/
2012. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

nézd! ha külsőre nem az esetem, ezzel együtt jár h szexuálisan sem érdekel...ergo NEM!

de ő pölö barátnak okés....de ha ő hajtana rám akkor elbúcsúznánk..

2012. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
vesszenek a csúnyák;-)
2012. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán
2012. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fuu jó kérdés..ha nincs senkim és neki se, lehet..
2012. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én is ezt teszem ;)
2012. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy érted, hogy "barát"...

Ha olyan barát, akivel együtt járok - nos, ez paradox, mert ha nem akarok tőle semmit, akkor nem is jövök össze vele.

Ha barát barát, akkor meg pláne nem csinálnék vele ilyeneket, mert ha a barátom, akkor szeretem, mint embert, és nem akarok játszani az érzéseivel, márpedig ha odáig van értem, és én megcsókolom, akkor nyilván azt hinné, hogy szabad a pálya, és később meg csak pofára esne szegény...

2012. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Sohasem tudsz csak a barátja lenni valakinek, akibe őrülten szerelmes vagy
2012. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ez ge*ciség. Ha valaki tetszik nem adok neki esélyt hogy utána fájjon a szíve. Milyen ember az ilyen most komolyan?
2012. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Ribanc.
2012. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!