Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány megkérdezi tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megkérdezi tőlem, hogy jól áll e neki a ruha, vagy jól néz ki, de válaszoljak őszintén és igazat mondom rossz?

Figyelt kérdés
pl. Megkérdezi, hogy jól áll e a ruhája, de őszintén válaszoljak. Én meg megmondom, hogy nem, egy kalap sz@r. Vagy inkább hazudni kellene?
2011. máj. 27. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén.

Mond meg neki, hogy szerinted ez nem áll neki jól. Nem való hozzá.

2011. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ne azt mondd, hogy egy kalap sz.r, hanem mondd neki, hogy kevésbé előnyös stb. azt is megmondhatod hogy hol nem tetszik, mi nem tetszik, ilyesmik..
2011. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, de azért léteznek az udvariasságnak is szabályai. Pl. azt semmiképp ne mond rá, hogy egy kalap sz@r. Max. azt, hogy szerinted nem áll jól neki, vagy neked nem tetszik, esetleg te nem tudod megítélni.
2011. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesen is lehet azt mondani, hogy nem áll jól, nem igazán illik hozzád, nekem sokkal jobban tetszik az a zöld ami a múltkor volt rajtad stb.
2011. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én a "kalap sz@rt" példának írtam, hogy pl. ilyen durván nem illene közölni a véleményt, vagy esetleg mégis. Nem azt írtam, hogy ezt mondtam/mondom.
2011. máj. 27. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg szokta mondani a férjem, és hálás vagyok Neki érte. Olyan kedvesen tudja tálalni a dolgot. Van amikor egyszerűen csak annyit kérdez, hogy ezt veszed fel? Mondjuk mi 6 éve vagyunk házasok, ár egy szempillantásból is tudunk olvasni egymás gondolatában. Ha még nagyon az elején vagytok a dolognak, akkor szerintem nem árt finomkodni, vagy ahogy az előttem szóló írta, egy korábbit megdícsérni amiben jobban tetszett Neked!
2011. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is lehet úgy csinálni, hogy a csaj odalegyen érted, és el is mondd, hogy mi nem tetszik.

Pl nem jó, mert elrejti a gyönyörű lábad.

Vagy nem áll jól, mert nem illik a szép szemedhez.


Mindig tegyél bele valami dicséretet, ami rá vonatkozik, és aztán leszólhatod a ruháját, hogy mi nem jó benne.

Ehhez az is kell, hogy tudj okosan fogalmazni, és az is, hogy legalább egy kicsit konyíts az öltözködéshez.

Nem véletlen, hogy a legtöbb nő egy meleg baráttal menne a legszívesebben vásárolni. ;)

2011. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!